Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czyli tak naprawdę wydał na własną kampanię wyborczą.... Co za bohater....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciez na bilboardach jest jego imię i nazwisko więc jest to jego kampania promocyjna, niewiem dlaczego DW o tym pisze, o kampanii plaktowej każdego posła bedziecie pisać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kpina ten gość i artykuł. Jaka to promocja regionu jak jest jego nazwisko. Cynizm na całego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi się akcja podoba mimo nawet tego że na plakatach jest jego nazwisko. Jestem z Zamościa i to mi się podoba. http://zamosc.tv/tv/8243-promocja-za-diety/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna żenada w wykonaniu tego pana. Poczekam na kolejne bilboardy jak pan poseł w październiku z sejmu wyleci - z całą pewnością będą :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widze że konkurencji żal cztery litery ściska, że sami na taki pomysł nie wpadli. Wiedziałam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ucziwiej by bylo napisac ze wydal na promocje swojej osoby podpierajac sie wzmiankami o miastach taki "POselski sponsoriing" i autoreklama
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZKODA SŁÓW PANIE POZNAŃSKI. ..............A TO JEST WŁAŚNIE HRUBIESZÓW.............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mozna by bylo jeszcze dodac, ze takie 13 kopulowe cerkwie sa tylko 3 na świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt na takiego nie zagłosuje.Obudził się przed wyborami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupi i zawistny jesteś. Wejdź na jego profil FB i zobacz jego aktywność i dopiero hejtuj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chęci dobre, ale pomysł do doopy !!! Facet, dbaj o Rodzinę i znajomych , a syfu nie naprawiaj !!! Byli już tacy w historii , którzy w naprawę wierzyli. Po latach zostali opluci !!! Nie warto uszczęśliwiać prostego ludu bożego !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...