Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Posłanka Joanna Mucha wzięła rozwód

Utworzony przez niewyborca, 11 października 2011 r. o 12:53 Powrót do artykułu
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20111011/KRAJSWIAT/476037829
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To że społeczeństwo jest durne to wiadomo od dawna: wyborcy Tymińskiego, później SLD i Kwaśniewskiego, Leppera, a teraz Palikota i Tuska, a w Lublinie spadochroniarzy takich jak Kolarska-Bobińska czy obecnie Mucha albo ta głupiutka Gąsiorowa. Tymochowicz i Kurski mieli racje: durny naród to kupi. NIestety, w miarę upływu czasu widzę, że należałoby ograniczyć demokrację: każdy kto chciałby glosować musiałby przejść test na inteligencję i test z wiedzy o świecie. A tak, to mamy kryteria wyboru: niebieska koszula, wyszczerzone zęby i facet ze świńskim ryjem i sztucznym penisem. Przydałoby się zrobić zamach stanu i wprowadzić dyktaturę i całe to tałatajstwo pogonić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co z tego ze się rozwiodła - miała zyc nieszczęsliwa i chodzic 2 razy dziennie do koscioła ? CO WAS TO OBCHODZI - ZAJMIJCIE SIE SWOJĄ MORALNOSCIĄ , ZYCIEM ,RODZINĄ , KAPUCYNEM ,CYTRYNKĄ i zrobcie cos co pozwoli wam na usmiech a nie tylko radość z czyjegos nieszczscia katole !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefanek napisał:
To że społeczeństwo jest durne to wiadomo od dawna: wyborcy Tymińskiego, później SLD i Kwaśniewskiego, Leppera, a teraz Palikota i Tuska, a w Lublinie spadochroniarzy takich jak Kolarska-Bobińska czy obecnie Mucha albo ta głupiutka Gąsiorowa. Tymochowicz i Kurski mieli racje: durny naród to kupi. NIestety, w miarę upływu czasu widzę, że należałoby ograniczyć demokrację: każdy kto chciałby glosować musiałby przejść test na inteligencję i test z wiedzy o świecie. A tak, to mamy kryteria wyboru: niebieska koszula, wyszczerzone zęby i facet ze świńskim ryjem i sztucznym penisem. Przydałoby się zrobić zamach stanu i wprowadzić dyktaturę i całe to tałatajstwo pogonić.
A Ty zostaniesz dyktatorem paranoiku ? Jednego juz mamy - na szczęscie nie wygrał wyborów .Zamiast pisać jebnij sie na posadzkę w kosciele i módl sie aby twoje nasienie juz nigdy nie brało udziału z zapłodnieniu katolu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, nie napinajcie sie. Luzniej w kroku... http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20111011/KRAJSWIAT/476037829
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ze jest sie najladniejsza poslanka, nie swiadczy ze jest sie ladna kobieta.i tyle w temacie.mysle ze szkoda wiecej pisac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nas nie obchodzi, że się rozwiodła. Jednak fakt, że przeprowadziła się do Warszawy powinno być podane do publicznej wiadomości przed wyborami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie obchodzi mnie czy dany poseł jest byłym księdzem, gejem, z kim się rozwiódł, co jadł na kolację, z kim sypia i jakie bąki wali pod kołdrą. Ważne czy zrobi coś dla Lubelszczyzny czy tylko będzie partyjnym aparatczykiem, który będzie tańczył jak mu zgrają. Czy wywalczy coś dla nas $ na drogi, bezrobocie czy będzie cicho siedział żeby tylko nie podpaść szefowi swojej partii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mnie to lata jak mucha w lecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A Ty zostaniesz dyktatorem paranoiku ? Jednego juz mamy - na szczęscie nie wygrał wyborów .Zamiast pisać jebnij sie na posadzkę w kosciele i módl sie aby twoje nasienie juz nigdy nie brało udziału z zapłodnieniu katolu
Oto kolejny przedstawiciel "tolerancyjne i otwartej" Polski, w której odmawia się jak to wyraził ten światły człowiek "katolom" prawa do wyrażania swoich poglądów. A na jakiej podstawie w ogóle stwierdził że ma do czynienia z "katolem"? Poziom agresji wojujących ateistów i antyklerykałów przerasta ich poziom inteligencji, także na argumenty rzeczowe, na które nie potrafią odpowiedzieć reagują agresją i bluzgami. Tak jak cytowany osobnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to znaczy, że głosujący na Muchę zostali przez nią wykolegowani? Przecież po zamieszkaniu w Warszawie sprawy Lublina i Lubelszczyzny będą jej obojętne. Dlaczego ta informacja została podana dopiero w dniu dzisiejszym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie to tam nie interesuje i tak na nią nie głosowałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po to, żeby zdążyła jeszcze zebrać dobry wynik w regionie. Dlatego dopiero dzisiaj. I teraz możeta pocałować ją w muchę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zostawiła dwoje dzieci w Lublinie .to jest nie matka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Mucha nie tylko to zataiła przed wyborcami. Przede wszystkim nie jest taka piękna, jak na plakatach. Widziałem z bliska. Dostała też najwięcej głosów w szpitalu psychiatrycznym. Oto durny elektorat - te wybory to nie były wybory Miss Polonia, ale do sejmu trzeba było wybrać ludzi, którzy by tworzyli dobre prawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochanie poznaj panią, to druga żona mojego trzeciego męża, czwartej żony. POstęp dla POstepaków, precz z ciemnogrodem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego o tym nie wiedziałam przed wyborami?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w y r u c h a ł a nas bez mydła a Tusk się teraz śmieje i kto jest matołem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aga napisał:
zostawiła dwoje dzieci w Lublinie .to jest nie matka
Ot, do czego polityka doprowadza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mundek napisał:
w d... to ona ma teraz coś innego
PAJĄK CIĘ W RUPĘ WYDUCHA WSPOMNISZ ME SŁOWA - MUCHA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...