Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Posłanka Pawłowicz ukarana naganą

Utworzony przez helplst 1751, 4 kwietnia 2013 o 16:52
No cóż,rzeczy trzeba nazywać po imieniu. Dobrze zrobiła, wynaturzenia trzeba piętnować.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Stare panny i starych kawalerów należy również leczyć , bo jest to również wynaturzenie. Oni , tak jak i pary jednopłciowe nie podnąszą demografii. Ponaddto niektórych z nich należy jeszcze leczyć u lekarzy z niektórymi specjalnościami. Pary jednopłciowe są mniej agresywne od tych singli typu K.P. J.K. Podsumowując to wydaje się, że gdybym w życiu miał się związać z Panią Krystyną P. lub będąc kobietą z Jarosławem K. to faktycznie stan bezżeństwa jest w tym przypadku bardzo uzasadniony i nie wymaga interwencji lekarza lub psychologa.
0
szczęśliwie żonaty napisał:
Stare panny i starych kawalerów należy również leczyć , bo jest to również wynaturzenie. Oni , tak jak i pary jednopłciowe nie podnąszą demografii. Ponaddto niektórych z nich należy jeszcze leczyć u lekarzy z niektórymi specjalnościami. Pary jednopłciowe są mniej agresywne od tych singli typu K.P. J.K. Podsumowując to wydaje się, że gdybym w życiu miał się związać z Panią Krystyną P. lub będąc kobietą z Jarosławem K. to faktycznie stan bezżeństwa jest w tym przypadku bardzo uzasadniony i nie wymaga interwencji lekarza lub psychologa.
JUDE ???
0
Jak to??? Jak można było ukarać piękna pannę Pawłowiczównę????? Ona taka piękna, powabna, niejałowa... i jej śliczna buzia wcale nie przypomina twarzy boksera
0
Palant nażarł się hormonów i udaje kobietę. Miała Pani rację. Do faceta mam mówić proszę Pani?! To zboczenie trzeba leczyć. Taki psychol reprezentuje nas w sejmie? to jest chore. To ma być demokracja? wybór pedałów i transwestytów
0
Anna Grodzka to nie jest polska Amanda Lear. Palikot głupio zrobił. Gdyby wziął transwestytę, który przypomina choć trochę kobietę, to może by to zadziałało, a tak widzimy potężnego, tłustego faceta, który przebrał się w sukienkę. Obrzydliwość!
0
Ukarali posłankę Pawłowicz dla świętego spokoju, ale pewnie sami myślą podobnie, tylko na głos tego nie powiedzą. Osobiście uważam, że większość ludzi w Polsce i nie tylko w Polsce - uważa, że przerabianie się na kobietę w tym wieku to jakieś nieporozumienie. Wyobraźcie sobie sytuację co czują dzieci tego pana-pani... Całe życie mieli ojca, mówili do niego tato, a teraz co? Mają mówić tato - czy jak? Jak spojrzeć w oczy ojcu, który łazi teraz w spódnicach, rajstopach i damskich pantofelkach... żenujące, smutne... bardzo smutne. Albo np. spotkanie rodzinne. Ja bym się wstydził za niego przy rodzinie i znajomych, którzy go całe życie znali jako mojego ojca i wcale nie chciał bym się z nim pokazywać teraz.... wstyd po prostu by mi nie pozwalał, że mój ojciec się przerobił na kobietę.... Moim zdaniem to należy psychicznie leczyć. Możecie dyskutować i udowadniać, że to jest yuzasadnione ale jak by nie było SPOŁECZEŃSTWA NIC NIE PRZEKONA i przerabianie się za kobietę /i odwrotnie/ zawsze będzie uważane za zboczenie, dziwoląga, wynaturzenie. Skoro natura sprawiła, że ktoś jest mężczyzną czy kobietą, to niestety ŻADNE społeczeństwo nie zaakceptuje późniejszych "przeróbek", które ZAWSZE będą uważane za dziwoląga, a osoba która to zrobui zawsze będzie takim "odrzutkiem" zbierającym baty..
0
co za wstyd, żeby takiego babochłopa mieć w sejmie
0
znudzony napisał:
Jak to??? Jak można było ukarać piękna pannę Pawłowiczównę????? Ona taka piękna, powabna, niejałowa... i jej śliczna buzia wcale nie przypomina twarzy boksera
pokaż swoją mordę!
0
Jacho napisał:
co za wstyd, żeby takiego babochłopa mieć w sejmie
Piszesz CYCU o grodzkiej ???? annie.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: