Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Posłanka POjeździ na Palikoniu

Utworzony przez <><>, 2 sierpnia 2009 o 13:50
może jeszcze Doda na sejm RP, albo może kolejny głupek z Big Brothera ???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No i do czego to już mawet na imię konia palikot musi wurażać zgodę nie wiedziałem i nazwałem psa Palich... Co teraz?
0
Na drugie imię niech mu nada ,,sztuczny penis" i niech dosiada wierzchem ogiera.
0
a ja jak założe hodowle psów to nazwe je: Geremek, Michnik, Kuroń, Kwaśniewski, Napieralski, Jaruzelski Palikot, Tusk, Edgar Gosiewski, Łatka, Kamiński, Bielan; suki nazwe: Kruk, Mucha, Sierakowska, Kopacz, Hall, Wolińska, Brystygierowa
0
To nie jest dobry pomysł! Ja też swojego konia nazwałem "paligłup" i miałem nadzieję na sukces, ale laski nie podzielały mojej opinii....
0
nie mają co robić to im idiotyzmy przychodzą do głowy,a jak nazwać sejm?
0
Januszek vibrator POlmos-Lublin POśmiewisko PO się POnownie uaktywniło. Ale nie ma PO co ośmieszać P.O. bo i bez POlikota się ośmieszają. nie wiem czy POlikot zdaje sobie sprawę, że ośmiesza także region, który reprezentuje. niedługo to będzie wstyd w Polskę POjechać z rejestracją POjazdu na L.
0
kobito SZKODA KONIA, nie rób mu krzywdy
0
A co koń na to? Może jego trzeba zapytać o zdanie, bo inaczej to depresja gotowa.
0
Gość napisał:
a ja jak założe hodowle psów to nazwe je: Geremek, Michnik, Kuroń, Kwaśniewski, Napieralski, Jaruzelski Palikot, Tusk, Edgar Gosiewski, Łatka, Kamiński, Bielan; suki nazwe: Kruk, Mucha, Sierakowska, Kopacz, Hall, Wolińska, Brystygierowa
a ja swojego psa nazwę JarKacz a sukę Senyszyn WCZORAJ MILICJA DZIS PO-LICJA OBYWATELSKA
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: