Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Posłów nie interesuje raport ws. śmierci Barbary Blidy?

Utworzony przez puzon20, 31 sierpnia 2011 o 09:19
mówi się, że PiS gra tragedią Smoleńską, a jak nazwać te starania Kalisza poparte przez koalicję rządzącą? Kaczyński i Ziobro odpowiedzialni będą, że Blida dziwnie się zatoczyła, że szarpała się z agentką. To może Tuska trzeba postawić przed Trybunałem Stanu za powodzie w kraju?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
puzon20 napisał:
mówi się, że PiS gra tragedią Smoleńską, a jak nazwać te starania Kalisza poparte przez koalicję rządzącą? Kaczyński i Ziobro odpowiedzialni będą, że Blida dziwnie się zatoczyła, że szarpała się z agentką. To może Tuska trzeba postawić przed Trybunałem Stanu za powodzie w kraju?
TUSKA za powódż i za to że tak dużo komarów,a wieprzka za sprawę OLEWNIKÓW.
0
Posłów nie interesuje raport ws. śmierci Barbary Blidy, może tylko dlatego, że przygotowany przez niezbyt lubianego polityka ?
0
kosmopolita napisał:
Posłów nie interesuje raport ws. śmierci Barbary Blidy, może tylko dlatego, że przygotowany przez niezbyt lubianego polityka ?
Jak to może kogokolwiek interesować,jak to jest tak naciągnięte.Chcieli CZERWONI zbić na tej śmierci jakiś kapitał polityczny, no ale po raz kolejny nie wyszło.
0
Jan napisał:
Jak to może kogokolwiek interesować,jak to jest tak naciągnięte.Chcieli CZERWONI zbić na tej śmierci jakiś kapitał polityczny, no ale po raz kolejny nie wyszło.
Qń to też przeżytek i zacofanie, kroczem do Europy nam dziś, do świata !
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: