Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Posłowie chcą pensji dla babci i dziadka za opiekę nad wnukami

Utworzony przez Chłop Polski, 24 marca 2010 o 10:45
ALEŻ TA BABCIA DURNA.....BO GDYBY ZAPYTALI MĄDREJ BABCI TO NIGDY NIE UDZIELIŁABY TAKIEJ ODPOWIEDZI. JAK SĄDZISZ"BABCIU"(durna)KTO NIBY BĘDZIE TĘ PENSJĘ WYPŁACAŁ ?????-A NO TWOJA CÓRKA...SYN,SYNOWA,ZIĘĆ.TY MOŻE MIAŁABYŚ SUMIENIE WYCIĄGNĄĆ ŁAPĘ PO ZAPŁATĘ ....JA NIE. JAKBYM MOGŁA OCZEKIWAĆ ZAPŁATY ZA COŚ CO JEST DLA MNIE NIEOPISANYM SZCZĘŚCIEM...A BYŁO MARZENIEM ABY TEJ CHWILI W ZDROWIU DOCZEKAĆ. TAKIE COŚ TO MOGŁA TYLKO WYMYŚLEĆ FEDAKOWA Z BONIM -ale to już inna historia,która będzie tragiczną kartą dla Naszego Narodu jak w porę się nie opamiętamy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czysty populizm . Zapewnijcie panowie politycy dostępność należnych świadczeń medycznych ,zamiast wymyślać kolejne bzdury .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ TAKIE IDIOTYZMY POPIERA ??????? A KTO NIBY TYM BABCIOM MA PŁACIĆ ????-CÓRKA,SYN,SYNOWA,ZIĘĆ. TO TYLKO PATRZEĆ JAK W PARKU INSPEKTORZY Z PIP-U BĘDĄ SPRAWDZAĆ BABCIĘ CZY MA ZAWARTĄ UMOWĘ...OPŁACONE SKŁADKI,AKTUALNĄ KSIĄŻECZKĘ ZDROWIA,ZAŚWIADCZENIE OD PSYCHOLOGA.NIC GORSZEGO JAK PARANOICY ZAJMUJĄ SIĘ POLITYKĄ I UZURPUJĄ SOBIE PRAWO DO RZĄDZENIA NARODEM.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Babciu" Wiktorio po tym wywiadzie u mnie nie miałabyś dostępu do wnuków. Zastanów się dlaczego ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ciężko znaleźć większą głupotę niż takie pomysły. Płacić gospodyniom domowym, choć w dużej części ich wkład dla rozwoju Polski polega na śledzeniu M-jak miłość, Klanu, złotopolskich, Mody na sukces, itp. Teraz znowu płacic babciom i dziadkom. A ja jeszcze zapytam, jak sprawdzić i udowodnić, że babcie, czy dziadkowie rzeczywiście zajmują się wnukami. Tylko kompletni idioci mogą rzucać takie hasła. Z jednej strony nie potrafią rozwiązać problemów z ZUS-em i w końcu będzie problem z wypłatami emerytur, z drugiej strony hasła populistyczne, jak rozdać trocę kasy. Najlepiej to zróbmy tak, jeśli w jakiejś rodzinie urodzi się dziecko to za każde jedno dziecko 10 osób z tej rodziny przechodzi na utrzymanie państwa, i tak za każde kolejne - będzie super, na pewno mnóstwo chętnych i ogromne poparcie społeczne
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gość napisał:
Ciężko znaleźć większą głupotę niż takie pomysły. Płacić gospodyniom domowym, choć w dużej części ich wkład dla rozwoju Polski polega na śledzeniu M-jak miłość, Klanu, złotopolskich, Mody na sukces, itp. Teraz znowu płacic babciom i dziadkom.
a kto będzie pracował na twoją emeryture jak nie bedzie dzieci ?? napewno nie te babcie i dziadki. A czy matka która musi zrezygnować z pracy żeby siedzieć z dzieckiem w domu bo dziecka nie przyjeli do przedszkola ma duży wkład w rozwój Polski ??? Czytaj ze zrozumieniem zanim zaczniesz krytykować. To ma być w zamian za to że rządzący nie raczą dawać kasy na przedszkola. I tak wyjdzie taniej niż tworzyć przedszkola.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No to będzie kolejna składka na meneli. Będą się jeszcze szybciej rozmnażać niż zwykle, dzieci będą latały głodne i brudne, ale za to będzie za co pryt nakupić.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a moze ulga podatkowa , odliczenie od dochodu wydatkow za przedszkole czy zlobek, prywatny lub panstwowy,
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jeżeli Babcia będzie się zajmować tylko dla kasy to współczuję jej wnuczętom.Może za to że żyjemy wprowadzą pensyjkę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
[quote name='Gość' date='24.03.2010, 14:49:27' post='255663'] a kto będzie pracował na twoją emeryture jak nie bedzie dzieci ?? jak czytam, że ktoś rodzi dzieci po to aby aby w przyszłości pracowały (gdzie zapewne wyjadą za granicę, bo w naszym kraju nie ma pracy) to mnie mało nie trafi. Nie rodzi się dzieci jak nie ma pieniędzy na jego utrzymanie. Każdy na swoją emeryturę pracuje, a jeżeli będą pieniądze za darmo to patologia narodzi, gdzie te dzieci i tak nie będą pracować. W wuj mamy bezrobocia, dajcie pracę tym co wyjechali. Dajcie porządne wynagrodzenia dla pracujących, a nie pracujący dostają jałmużnę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No tak, jak będę pracowała to ZUS zawiesi mi emeryturę . Dziękuję takim posłom za posługę Niech lepiej zajmą się myśleniem, bo tego społeczeństwo oczekuje od nich.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: