Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Posłowie chcą zakazu palenia. Tylko lewica jest przeciw

Utworzony przez lol, 10 lutego 2010 r. o 16:10
i BARDZOOOOOOOOOOOOOOO DOBRZE!!!!!!!!!!!!!!! HURRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto z lewicy głosuje za paleniem, pewno beton partyjny który pamięta jeszcze czasy gdy byli panami i dziewczynki, papierosy i alkohol były na porządku dziennym, oczywiście za drzwiami komitetów partii różnych szczebli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pfizer sponsorem ustawy o zakazie palenia... Całe zamieszanie dotyczące zakazu palenia (podobno dla naszego dobra?) budzi u mnie coraz większy niesmak. Mam dość obłudy posłów i 'bezinteresownych' lekarzy. W jednym z komentarzy pod jakimś tekstem o ustawie dotyczącej zakazu znalazłem informację o dzikim tańcu lobby farmaceutycznego nad tą ustawą. Specjalnie mnie to nie zdziwiło ale postanowiłem poszukać czegoś na ten temat. Kilka minut spędzonych z Google i znalazłem 'tony' informacji... Oto wybrana jedna z nich. Dotyczy sławnego doktora Zatońskiego który jest jednym z autorów projektu zakazu palenia. Nawołuje do zakazu palenia dla 'dobra naszego zdrowia' a jednocześnie finansowany jest przez koncerny farmaceutyczne produkujące gumy z nikotyną i inne tego typu preparaty... Niby pod stołem nie dostaje kasy w kopercie od firm farmaceutycznych ale jednak otrzymuje od nich za 'tantiemy' przy tylko jednej okazji pewnie ok. 400 tys. zł (50.000 szt. x 8 zł = 400 tys. zł)... np. Pfizer (czyli producent Nicorette!) kupił od Pana Zatońskiego 50 tysięcy(!) jego książek. Ciekawa forma finansowania. Chyba nie wymaga komentarza. A to tylko jedna rzecz z wielu jaką znalazłem. Tu jest cytat i link... Regulamin programu edukacyjnego Medycyny Praktycznej sponsorowanego przez firmę Pfizer z główną nagrodą w postaci podręcznika "Jak rzucić palenie" - prof. W. Zatońskiego. 3. Nagrody 3.1. Główną nagrodą w Programie jest 50 000 (pięćdziesiąt tysięcy) egzemplarzy podręcznika "Jak rzucić palenie" - prof. W. Zatońskiego, dalej zwanego Podręcznikiem. http://www.mp.pl/program_edu/show.php?aid=...2C490AAF7D5E98C Doktor Zatoński chwali się że jest jednym z dwóch autorów ustawy o zakazie palenia. Ciekawe jakie 'bonusy' w swojej karierze zebrał od firm farmaceutycznych drugi autor Pan Doktor Jassem... Swoją drogą interesujące ile jeszcze takich spraw jak kupno przez Pfizer kilkudziesięciu tysięcy książek od 'niezależnego' autorytetu medycznego jest załatwiana w podobny sposób. Może ktoś poszukałby tego typu 'kwiatków' skoro ja-pełny laik, w ciągu kilku minut w google znalazłem sprawę która jest skandalem w pełni tego słowa! Pikanterii całej sprawie ustawy o zakazie palenia dodaje fakt że szefem sejmowej komisji zajmującej się tą sprawą jest kolejny 'niezależny' specjalista czyli Pan Poseł Piecha znany głównie z dyskretnych spotkań z lobbystami firm farmaceutycznych... Ciekawe towarzystwo decyduje o naszym życiu codziennym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIECH ŻYJE LIBERALIZM !!! To kiedy łapanki na otyłych ? Np. zaburzają estetykę, szybciej się pocą (śmierdzą), zajmują więcej przestrzeni, częściej chorują, wydalają więcej gazów cieplarnianych, itd. W imię wolności powiemy ci człowieczku jak masz mówić, myśleć co robić i jak wyglądać. Niech żyje wolność !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek sam powinien podejmować decyzję, czy np chce przebywać w pomieszczeniu w którym jest dozwolone albo zakazane palenie. To jest właśnie wolność. W przeciwnym razie nakazy i zakazy będą w coraz większym stopniu ograniczać nasz sposób wypowiedzi (np. polityczna poprawność), myśli, sposobu zachowania, itd. W ustrojach totalitarnych zawsze "władza" wiedziała lepiej, co jest dobre dla człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...