Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poszukiwania zaginionej Magdy w Sosnowcu. Rutkowski: Dziewczynka nie żyje

Utworzony przez JP, 3 lutego 2012 r. o 08:09
Już wyszedł z pierdla i gwiazdorzy ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciało dziewczynki może nie zostać znalezione. Mówię to wszystkim t.zw moralistom którzy matkę dziecka potępiają nie biorąc pod uwagę że był to nieszczęsliwy wypadek. Ciałko Magduni zostało porzucone w zaroślach, nie było nawet przykryte. Te okolice to oaza bezpańskich wygłodzonych psów z którymi od lat mówię należy zrobić porządek ( zmasowany odstrzał)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od samego początku matka gubiła się w zeznaniach więc jasne było że coś ma z tym wspólnego, można było się domyślić że to rodzice zrobili dziecku krzywdę i teraz pozorują porwanie...nie do końca też wierzę w to wyślizgnięcie z kocyka...choć mógłbyć to nieszczęsliwy wypadek. A może mamie zabrakło cierpliwości do dziecka? Dlaczego nie wezwała pogotowia? A może dziecko jeszcze żyło? Sama postawiła diagnozę? Magdusia trafiła do grona aniołków, a nam wszystkim serce płacze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie ku*** gwiazdorzy - gdyby nie on to dalej ta kłamliwa szmata by kłamała. A tak poza tym to nie ma co jej bronić. Nie chodzi o wypadek, tylko o to co zrobiła z ciałem. Po prostu wyrachowana suka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od poczatku wiedzialam ze ona kreci!!jak jej dziecko sie wyslizgnelo z wozka z kocyka?co ona pierdzieli?k....jaka zabila bym ja wlasnymi rekami za to!co ma nowego gacha i jej dziecko przeszkadzalo!!!!zrobcie z nia to samo!!!moge sie zalozyc ze pewnie powiedza ze jest chora psychicznie i dlatego to zrobila!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z drugiej strony te variografy i vibratory Rutkowskiego czynią cuda,czy nie można tego sprzętu używać do tych naszych wszystkich kłamców lustracyjnych,do wyjaśnienia wszystkich afer gospodarczych,przekrętów w Polsce czy w końcu do wszystkich naszych pachołków Moskwy za angażowanych w ZBRODNIE SMOLEŃSKĄ.Jakie są do cholery PRZECIW WSKAZANIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawnik. Weź Ty sięrazem z tym niedorozwojem Macierewiczem zamknij i szukaj sensacji u siebie w chałupie. To że Ci baba nie daje, nie musisz frustracji przenosić na Smoleńsk. Prawda w oczy kole, że Małe konusy namiesząły i tak wyszło ? Albo ż epoprostu to był wypadek? Nie, Wy uważacie że zamach był. Ale bzdura. I to nie jest temat na takie bzdury!!!
prawnik napisał:
Z drugiej strony te variografy i vibratory Rutkowskiego czynią cuda,czy nie można tego sprzętu używać do tych naszych wszystkich kłamców lustracyjnych,do wyjaśnienia wszystkich afer gospodarczych,przekrętów w Polsce czy w końcu do wszystkich naszych pachołków Moskwy za angażowanych w ZBRODNIE SMOLEŃSKĄ.Jakie są do cholery PRZECIW WSKAZANIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
k napisał:
Prawnik. Weź Ty sięrazem z tym niedorozwojem Macierewiczem zamknij i szukaj sensacji u siebie w chałupie. To że Ci baba nie daje, nie musisz frustracji przenosić na Smoleńsk. Prawda w oczy kole, że Małe konusy namiesząły i tak wyszło ? Albo ż epoprostu to był wypadek? Nie, Wy uważacie że zamach był. Ale bzdura. I to nie jest temat na takie bzdury!!!
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NORMAL !!!
Gość napisał:
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
k napisał:
Prawnik. Weź Ty sięrazem z tym niedorozwojem Macierewiczem zamknij i szukaj sensacji u siebie w chałupie. To że Ci baba nie daje, nie musisz frustracji przenosić na Smoleńsk. Prawda w oczy kole, że Małe konusy namiesząły i tak wyszło ? Albo ż epoprostu to był wypadek? Nie, Wy uważacie że zamach był. Ale bzdura. I to nie jest temat na takie bzdury!!!
Szkoda że to ciebie kiedyś nie wynieśli i zakopali. Chleb byłby tańszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak można zabić dziecko gdy wyślizgnie się z kocyka??????Mam córkę która też mi kiedyś fiknęła z rąk i nawet siniaka nie miała.Na pewno znowu kłamie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały PiS i jego ideologia. Zabić wszystkich innych, obrazić, zmieszać z błotem. Ach szkoda gadać, żyj sobie w tym świecie pajacu
prawnik napisał:
Szkoda że to ciebie kiedyś nie wynieśli i zakopali. Chleb byłby tańszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oglądam na bieżąco TVN 24 i śmieszy mnie ,wypowiedz komisarza policji że policjanci przeszukują teren , jak przecież widać w tv że stoją w jednym miejscu i grzeją ręce .Przecież ogląda to cały świat i nic to nie wróży dobrego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K napisał:
Cały PiS i jego ideologia. Zabić wszystkich innych, obrazić, zmieszać z błotem. Ach szkoda gadać, żyj sobie w tym świecie pajacu
Znowu DYŻUR- A.C.T.A czerwony konfidencie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieudolną,leniwą i ciemna policję wystrychnął i skompromitował jeden detektyw.Policja nic sama nie wykryła oni jak ktoś wskaże im sprawce wtedy tylko potrafią. Wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasia napisał:
Nie wiem jak można zabić dziecko gdy wyślizgnie się z kocyka??????Mam córkę która też mi kiedyś fiknęła z rąk i nawet siniaka nie miała.Na pewno znowu kłamie.
Można, zwłaszcza kiedy uderzy głową o coś twardego, w ten sposób nawet dorosły może stracić życie jednak w tym przypadku sekcja zwłok dziewczynki powinna wskazać co było przyczyną, czy ten jednorazowy uraz czy regularne maltretowanie. Patrząc na to wszystko, na zachowanie matki, na to jak przygotowała i odegrała ten spektakl to jednak wydaje mi się, że dziecko było bite. Niezrównoważona matka która jak teraz się okazuje potrafiła zostawiać dziewczynkę na tydzień, dwa mogła ją regularnie bić aż w końcu zabiła. Szkoda, ze nikt wcześniej nie zauważył co się dzieje w tej rodzinie, być może dziewczynka zyłaby nadal?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anka napisał:
Nieudolną,leniwą i ciemna policję wystrychnął i skompromitował jeden detektyw.Policja nic sama nie wykryła oni jak ktoś wskaże im sprawce wtedy tylko potrafią. Wstyd.
Policja to się nadaje do łapania gówniarzy z marychą a nie do poważnych spraw. A to, co zrobił bądź co bądź też nieco skompromitowany detektyw pokazuje wyraźnie jaka ta policja jest i jak "cięzko" pracuje za pieniądze podatników. Wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten film wygląda identycznie = http://www.youtube.com/watch?v=yzYl4Y-FtHE .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawnik napisał:
Z drugiej strony te variografy i vibratory Rutkowskiego czynią cuda,czy nie można tego sprzętu używać do tych naszych wszystkich kłamców lustracyjnych,do wyjaśnienia wszystkich afer gospodarczych,przekrętów w Polsce czy w końcu do wszystkich naszych pachołków Moskwy za angażowanych w ZBRODNIE SMOLEŃSKĄ.Jakie są do cholery PRZECIW WSKAZANIA.
art. 192a § 1. W celu ograniczenia kręgu osób podejrzanych lub ustalenia wartości dowodowej ujawnionych śladów można pobrać odciski daktyloskopijne, wymaz ze śluzówki policzków, włosy, ślinę, próby pisma, zapach, wykonać fotografię osoby lub dokonać utrwalenia głosu. Po wykorzystaniu w sprawie, w której dokonano pobrania lub utrwalenia, pobrany lub utrwalony materiał zbędny dla postępowania należy niezwłocznie usunąć z akt i zniszczyć. § 2. W wypadkach, o których mowa w § 1, za zgodą osoby badanej biegły może również zastosować środki techniczne mające na celu kontrolę nieświadomych reakcji organizmu tej osoby. § 3. Badania i czynności, o których mowa w § 1 i art. 192 § 1, wykonuje się odpowiednio w warunkach i w sposób określony w przepisach wydanych na podstawie art. 74 § 4. Jak czytam wypociny takich "prawników" to mnie szlag trafia, nie obrażaj tych prawdziwych i poczytaj KPK nawiedzony matole. A osoby piszące shity pokroju "JUDE" to chyba następne w kolejce do psychiatry. To było tak na marginesie. A wracając do tematu rzekomego porwania małej Magdy, to nie trzeba być Einsteinem, żeby połączyć fakty w jedną całość i zgadzam się z osobami, które piszą, że policja tylko czeka na wskazanie sprawcy/miejsca aby zaraz obtrąbić sukces. Jak widze jakie matoły czasem tam pracują to krew zalewa. Zeznania Katarzyny Waśniewskiej od samego początku były sprzeczne, normalna matka odchodziłaby od zmysłów po porwaniu dziecka a ta była zadziwiająco wręcz spokojna. Na pewno coś z jej zdrowiem psychicznym jest nie tak, ale podejrzewam, że jeśli znajdą ciało to bardzo prawdopodobne jest, że sekcja wykaże śmierć w skutek wychłodzenia. Najbardziej w tym wszystkim szkoda mi ojca dziewczynki, bo chłopak się naprawdę zaangażował ze wszystkich sił w szukanie córki a jego własna żona mu zgotowała taką tragedię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rutkowski jaki jest każdy wie ale gdyby nie on to policja nadal szukałaby dziecka uważając, ze zostało porwane a mamusia nadal udawałaby zrozpaczoną i wodziła za nos wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...