Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Powiat opolski > Fala podwyżek dla władzy

Utworzony przez misiaczka, 31 lipca 2008 o 22:40
No tak, netto wyjdzie jakieś 7k + dodatki, trochę dużo jak na taki biedny powiat - ponoć najbiedniejszy w całej Polsce (za wyjątkiem parczewskiego). Zarobki jak w Wielkopolsce! Dla mnie to przegięcie, ale ludzie sobie wybrali takich przedstawicieli, to niech mają i narzekają. Grajdoł dalej trwa.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
misiaczka napisał:
No tak, netto wyjdzie jakieś 7k + dodatki, trochę dużo jak na taki biedny powiat - ponoć najbiedniejszy w całej Polsce (za wyjątkiem parczewskiego). Zarobki jak w Wielkopolsce! Dla mnie to przegięcie, ale ludzie sobie wybrali takich przedstawicieli, to niech mają i narzekają. Grajdoł dalej trwa.
No tak wiadomo dlaczego brakuje nauczycielom, lekarzom, na utrzymanie szpitali, szkól. Policzyć tych samorządowych darmozjadów zastępców, kierowników i ciał społecznych wyjdzie kilkadziesiąt melonów w roku. Utrzymanie gabinetów komórki,samochody służbowe, ogrzewanie, oświetlenie byłoby na wszystkie szkoły i szpital. A jeszcze klika radnych też urwie z tej padliny. Te sępy jeszcze złodziejsko przejmują czyt kradną własność mieszkańców. Po co nam oni?
0
To jak to do jasnej cholery jest? Rozporzadzenie nakazuje podnieść pobory czy nie? Wynika z tego, że radni zostali oszukani. No bo skąd takie rozbieżności w wysokości poborów? Podwyżki mogły być ale nie musiały. Kwestia honoru i poczucia odrobiny uczciwości ze strony władzuchny. Ale czy swinie maja HONOR? A pracownicy mają po tysiączku miesięcznie, ot co. Niech "zyją" samorządy gminne i powiatowy w powiecie opolskim. Wybory za dwa lata. Amen.
0
nick napisał:
To jak to do jasnej cholery jest? Rozporzadzenie nakazuje podnieść pobory czy nie? Wynika z tego, że radni zostali oszukani. No bo skąd takie rozbieżności w wysokości poborów? Podwyżki mogły być ale nie musiały. Kwestia honoru i poczucia odrobiny uczciwości ze strony władzuchny. Ale czy swinie maja HONOR? A pracownicy mają po tysiączku miesięcznie, ot co. Niech "zyją" samorządy gminne i powiatowy w powiecie opolskim. Wybory za dwa lata. Amen.
Od kiedy honor i pieniądze idą w parze ? A gdzie był rozsądek u tych co tych ludzi wybierali ? Nie tych z układu, bo ci nie mają honoru - za to umieją świetnie kalkulować, ale zwykłych ludzi, którzy dają się nabierać na wyborcze hasła i obietnice ? Świadomość jest u nas taka jaka jest, a w zwykłych ludziach za dużo poczciwości, mentalnej bezradności i zobojętnienia. Jeżeli nie nastąpi mobilizacja, to nic się nie zmieni.
0
a ja z Łukowa pytam za panem prokuratorem to że zenuś rodzików ma zarzuty korupcji od naszego prokuratora dlatego dostał podwyżkę
0
lilka - łuków napisał:
a ja z Łukowa pytam za panem prokuratorem to że zenuś rodzików ma zarzuty korupcji od naszego prokuratora dlatego dostał podwyżkę
na co podwyżkę dostał na adwokata czy na łapówki-wykupienie się
0
Adwokat to z takiego zenusia to dopiero zedrze:) ale nachapał sie przez tyle kadencji to bedzie miał z czego płacić. kunie tez w cenie sa.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: