Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
PSL to ugrupowanie o 120-letniej tradycji opierające sie na społecznej nauce koscioła. Niewdające sie w błache polityczne spory i bitwy podjazdowe. Dzisiejszy europoseł Krzysztof Hetman nadał strukturom PSL w województwie młody charakter i włożył dużo energi bo zachęcił młodych do dziłania. To właśnie kuje w oczy PiS i inne partyjki sezonowe że nietrzeba czegoś niścyć albo budować od zera, żeby osiągnąć sukces. Prawdziwe trwałe zmiany są ewolucyjne a nie rewolucyjne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
porobimy sobie lepiej - psl  ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem nie iść na wybory, bo mam dosyć tego gó...a w telewizji, ale na dr Marka Kosa musze oddać swój głos. Bardzo porządny gość. Pisze serio i polecam..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmiej PSL cos robi. PIS wtedy jezdzi w delegacje samolotem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS - Partia Idiotycznych Stworzeń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zdjęciu sama arystokracja a lud dał dyla na zmywak.  ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcel weź chociaż raz zrób normalną minę a nie przestraszony kogut na pniaku przed ścięciem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Towarzystwo buraczane do gnoju a nie do polityki, za 67 lat " za chęć prywatyzacji lasów '0" za Fundusze emerytalne "0" za upadek przemysłu w tym na lubelszczyźnie "0" za politykę rolną "0" za politykę socjalną "0" glosów.
Jeżeli już bredzisz o lasach to napisz prawdę ! Te diabły z pisuaru zrobiły ci gówno z mózgu a ty buraku wierzysz ? Otóż to twój "umiłowany" karłowaty dupek był za prywatyzacją lasów i to ich głosu zabrakło by PSL wpisał do Konstytucji zakaz sprzedaży lasów ! Jak można tak łgać jak można być fałszerzem wszystkiego ! I kto to mówi - tzw. "prawdziwi" Polacy  ! To prawdziwki na gnoju ! Imają się jeszcze,że są katolikami !!! Tyle, że z widłami z bydłem kaczo-rydzokowym do obory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli już bredzisz o lasach to napisz prawdę ! Te diabły z pisuaru zrobiły ci gówno z mózgu a ty buraku wierzysz ? Otóż to twój "umiłowany" karłowaty dupek był za prywatyzacją lasów i to ich głosu zabrakło by PSL wpisał do Konstytucji zakaz sprzedaży lasów ! Jak można tak łgać jak można być fałszerzem wszystkiego ! I kto to mówi - tzw. "prawdziwi" Polacy  ! To prawdziwki na gnoju ! Imają się jeszcze,że są katolikami !!! Tyle, że z widłami z bydłem kaczo-rydzokowym do obory
  I za abonament RTV "0" !  :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL jest spadkobiercą tych, co mają krew na rękach: mordowanie ziemian w 1944, zabór mienia wdowom i sierotom, a teraz handel kradzionym mieniem przez Agencję Mienia Rolniczego. To banda, paserzy i złodzieje w jednym. Precz!
Oto cały PSL!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA I TAK WIEM ŻE RZETELSKI WYGRA TE WYBORY W PSL. FACET ROBI A NIE GADA, 12000 GŁOSÓW MIAŁ DO SEJMIKU. TAKA PRAWDA A KOS NIECH DZIAŁA W LUBLINIE , NIECH POKAŻE CO ZAŁATWI .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaaaa najwięcej to zrobi dla Polaków JAREK ŁOWCA SZPAREK. BLEEEEEEEEEEEEEEEEE     Nawet cebule płaczą jak się na PIS patrzą!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odnośnie P.Marka Kosa to mam bardzo pozytywne zdanie na jego temat. Jako jedyny kandydat na posła przyjeżdża na wszystkie uroczystości organizowane w jego okręgu wyborczym w przeciwieństwie do jego konkurenta politycznego Pana J.S, którego nie obchodzi nasze codzienne życie tylko biznes jaki możne ugrać na swojej pozycji politycznej. Pan Marek ma prace, pozycje społeczną, a dla Pana J.S. to jest być albo nie być jego wyjście awaryjne to wrócić do bycia nauczycielem, a w najlepszym wypadku wiceburmistrzem. Widocznie nie jest osobą zbyt kompetentna skoro koledzy z partii nie załatwili mu po ostatniej przrgranej ciepłej posadki w Warszawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odnośnie P.Marka Kosa to mam bardzo pozytywne zdanie na jego temat. Jako jedyny kandydat na posła przyjeżdża na wszystkie uroczystości organizowane w jego okręgu wyborczym w przeciwieństwie do jego konkurenta politycznego Pana J.S, którego nie obchodzi nasze codzienne życie tylko biznes jaki możne ugrać na swojej pozycji politycznej. Pan Marek ma prace, pozycje społeczną, a dla Pana J.S. to jest być albo nie być jego wyjście awaryjne to wrócić do bycia nauczycielem, a w najlepszym wypadku wiceburmistrzem. Widocznie nie jest osobą zbyt kompetentna skoro koledzy z partii nie załatwili mu po ostatniej przrgranej ciepłej posadki w Warszawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam chęci do roboty, będę politykiem ...  Ilu takich byków polityków może być wg. GUS-u ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL to ugrupowanie o 120-letniej tradycji opierające sie na społecznej nauce koscioła. Niewdające sie w błache polityczne spory i bitwy podjazdowe. Dzisiejszy europoseł Krzysztof Hetman nadał strukturom PSL w województwie młody charakter i włożył dużo energi bo zachęcił młodych do dziłania. To właśnie kuje w oczy PiS i inne partyjki sezonowe że nietrzeba czegoś niścyć albo budować od zera, żeby osiągnąć sukces. Prawdziwe trwałe zmiany są ewolucyjne a nie rewolucyjne.
Towarzystwo buraczane do gnoju a nie do polityki:  za 67 lat " 0" ,za chęć prywatyzacji lasów '0", za Fundusze emerytalne "0", za upadek przemysłu w tym na lubelszczyźnie "0", za politykę rolną "0", za politykę socjalną "0" glosów. za wydłużenie wieku emerytalnego kobietom rolniczkom o 12 lat '0"   TO CAŁE DZIAŁANIE KORYCIARZY !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA I TAK WIEM ŻE RZETELSKI WYGRA TE WYBORY W PSL. FACET ROBI A NIE GADA, 12000 GŁOSÓW MIAŁ DO SEJMIKU. TAKA PRAWDA A KOS NIECH DZIAŁA W LUBLINIE , NIECH POKAŻE CO ZAŁATWI .
A kto to jest ten obywatel. Nie znam. Słyszałem, że to jakis .....?????.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL to ugrupowanie o 120-letniej tradycji opierające sie na społecznej nauce koscioła. Niewdające sie w błache polityczne spory i bitwy podjazdowe. Dzisiejszy europoseł Krzysztof Hetman nadał strukturom PSL w województwie młody charakter i włożył dużo energi bo zachęcił młodych do dziłania. To właśnie kuje w oczy PiS i inne partyjki sezonowe że nietrzeba czegoś niścyć albo budować od zera, żeby osiągnąć sukces. Prawdziwe trwałe zmiany są ewolucyjne a nie rewolucyjne.
jest tam gdzie jest interes i ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie 120 lat !!To kłamstwo W 1947 roku komunisci zniszczyli PsL a poxniej to juz  było tylko ZSL Zawłaszczyliście nazwę.Mało jest na ten temat filmów na You Tube!! Komu wciskacie ciemnotę. 9 pażdziernika jest ogólnopolski protest pracowników ARiMR miedzy innymi przeciwko nepotyzmowi w ARiMR Prezes ARiMR chciał podwyżek dla swoich i Oto cała prawda o dzisiejszym PSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL na Lubelszczyźnie obsiadł okrakiem posady w powiatach i samorządach oraz centralnych urzędach. Ludowcy z polityki klientelizmu uczynili u nas swój znak rozpoznawczy. I nawet nie kryją się z tym, że legitymacja partyjna lub otwarcie wyrażana sympatia do zielonej koniczynki może gwarantować karierę na garnuszku podatnika. Niezgoda nie ma pojęcia , jest aby sterowany przez Hetmana. Mysla że z pozycji wiceministra moga nastukać punktów PSLowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...