Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Powiesił córkę, a potem się zabił. "Uśmiechnięty do ostatniej chwili"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 kwietnia 2017 o 08:00 Powrót do artykułu
Okropna tragedia...!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Autor tego "artykułu" nie umie poprawnie pisać. Tego się nie da czytać, powtarza te same słowa w kolejnych zdaniach, które w ogóle nie mają składni
Zaloguj się, aby oddać głos
0
cyt. " ... Po czterech dniach od zgłoszenia zaginięcia, w odległym od zabudowań pustostanie, zwłoki wnuczki i jej ojca dziadek Magdy, który postanowił włączyć się w poszukiwania ... " pytam się redakcji - co zrobił dziadek ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Autor miał mało czasu aby poprawnie napisać. Program "Uwaga" był wczoraj wieczorem zaś ten marny artykuł ukazał się już dzisiaj rano. Zerżnięte z programu nawe jak dziadek machnął ręką i powiedział, że już nic nie jest ważne. 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wmówiono ludziom że dlatego są nieszczęśliwi bo nie mają większego domu, nowszego samochodu, więcej zer na koncie, że nie mają już 20 lat, wyglądu modelki/modela, czy kilku partnerów seksualnych i tysięcy innych rzeczy. Ludzie szukają duchowego pokoju, ukojenia, wypełnienie wewnętrznej pustki w tysiącach różnych zajęć i w różnych rzeczach ale nie znajdują i nie znajdą w nich, bo to co doczesne, światowe przemija, niszczeje, umiera więc nie wypełni pustki wewnętrznej, nie da nadziei, ukojenia, sensu. Tylko to co wieczne może dać ukojenie i wypełnić wewnętrzną pustkę, dać sens i nadzieję nawet w najgorszych okolicznościach. ........ Epidemia depresji, samobójstw to nie przypadek a ona dramatycznie się zwiększać wg prognoz m.in WHO [Światowa Organizacja Zdrowia ] - ale jest przed nią ochrona i jest na nią lekarstwo - jedyne lekarstwo : ” Pójdźcie do mnie wszyscy, którzy jesteście spracowani i obciążeni, a Ja wam dam ukojenie ” - Ewangelia Mateusza 11:28 Biblia Warszawska ----- życie wieczne, zmartwychwstanie, ratunek w JEZUSIE - BOGU : ŻYWEJ wszechmogące, doskonałej w miłości - OSOBIE -- a nie w martwych religiach i zwodniczych organizacjach, ruchach religijnych jak rzymski katolicyzm czy m.in organizacja Świadków Jehowy i inne : " Jezus mu odpowiedział: Ja jestem drogą, prawdą i życiem " - Ewangelia Jana 14:6a Uwspółcześniona Biblia Gdańska - duchowa siła jest tylko Zmartwychwstałym wszechmogącym Zbawicielu - im bliżej Niego, im bliższa relacja, zaufanie tym człowiek mocniejszy duchowo - a duchowa siła przekłada się na psychikę -- " ci, którzy ufają Panu, nabierają siły " - Księga Izajasza 40:31 __________ Wygooglujcie : " jedyny lek na wszelką depresję beznadzieję bezsens strach lęki nerwice uzależnienia "
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Po czterech dniach od zgłoszenia zaginięcia, w odległym od zabudowań pustostanie, zwłoki wnuczki i jej ojca dziadek Magdy, który postanowił włączyć się w poszukiwania. co to pisało ten artykuł. Wam ktos za to płaci?????
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Straszna tragedia. Wielu ludzi jest dziś bardzo słabych psychicznie. Otoczenie nie lubi problemów, więc na pierwszy rzut oka człowiek był uśmiechnięty a co siedziało w głowie to się okazało gdy było już za późno. Dbajcie o swoje rodziny, bo czasem jedna decyzja, może zbyt pochopna, może podjęta za szybko może doprowadzić do tragedii. Śluby i rozwody, kochanki, kochankowie, pieniądze i ucieczka od problemów, dzieci są w tym wszystkim pomijane. W dupach się ludziom poprzewracało i tyle.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mi to wygląda tak, że ten facet zabił dziecko bo stwierdził, że skoro żona go zostawia to on jej zabierze na zawsze siebie i dziecko. Tragedia... Rozstania/Rozwody to są jedne z najbardziej stresujące sytuacje w życiu ludzi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ludzie są coraz bardziej słabi psychicznie. Rozstanie z żoną to jeszcze nie koniec świata. Miał kontakt z córką. Dlaczego się rozstali?. No dobrze nie chce mnie -trudno znajdzie się taka co będzie chciała. Nikt nikogo na siłę nie może trzymać. Brakowało mu kilka "klepek", skoro dziecko zamordował.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: