Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Powiesił się, bo żona zdradzała go z księdzem?

Utworzony przez mosquito, 3 marca 2010 r. o 11:54
aga BPA napisał:
tak. wszyscy osądzaja księdza..a ja mysle ,ze za śmierc tego człowieka winę ponosza wszyscy roznosiciele plotek,życzliwi sąsiedzi,najlepiej widac na czyimś podwórku a nie u siebie..powinni sie wstydzic przez te ich głupie gadki i śmiech człowiek się załamał,kto by to wytrzymał?a teraz jakis brukowiec znalazł pozywienie..wstyd
Droga Agu z BPA ! Ty pewnie też nie jedno na plebani wyprawiałaś co? Podziel się z nami wrażeniami . Jak to jest, jak taki czarny wyposzczony ogier dorwie się do zadka? Pewnie jest o niebo lepszy od zwykłego faceta.....czekamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy są jeszcze księża z powołania ? Czy wogóle kiedykolwiek byli ? Zerują tylko na ciemnocie parafian ! A swoją drogą to zapraszam do sprawdzenia na Wikipedia co oznacza słowo parafianin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumiem, mąż nie wytrzymał, a żyłby jak pączek w maśle, bo w mojej okolicy jak ksiądz miał dziecko z mężatka, to mąż na docinki kolegów odpowiadał, ze to dziecko księżowskie, które on wychowuje utrzymuje jego całą rodzinę utrzymuje, w tym także jego 2 dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nie rozumiem, mąż nie wytrzymał, a żyłby jak pączek w maśle, bo w mojej okolicy jak ksiądz miał dziecko z mężatka, to mąż na docinki kolegów odpowiadał, ze to dziecko księżowskie, które on wychowuje utrzymuje jego całą rodzinę utrzymuje, w tym także jego 2 dzieci
co za unikat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzkie gadanie potrafi zabić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~mała~ napisał:
ludzkie gadanie potrafi zabić...
tylko słabych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie rzeczy tylko tylko w kraju ku-lwy kl-ru i sztana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czarnemu koniecznie trzeba obciąć ptaka i będzie spokój. Nie będzie się czepiał bab
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co tu sie dziwic w samym terespolu jest kilku księży którzy sypią się z mężatkami i nie tylko a ks.kazimiesz momont miał nie jedną kochankę na jego miejscu sam bym się odjebał bo nie wydale mi się żeby ludzie mu popuscili a fakt jest taki że zajęły się tym media dobrze hujowi to może będzie przestroga dla innych klechów moim zdaniem księża powinni być klajstrowani i w tedy byście sami zobaczyli ile by było ich z prawdziwego powołania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zibi napisał:
co tu sie dziwic w samym terespolu jest kilku księży którzy sypią się z mężatkami i nie tylko a ks.kazimiesz momont miał nie jedną kochankę na jego miejscu sam bym się odjebał bo nie wydale mi się żeby ludzie mu popuscili a fakt jest taki że zajęły się tym media dobrze hujowi to może będzie przestroga dla innych klechów moim zdaniem księża powinni być klajstrowani i w tedy byście sami zobaczyli ile by było ich z prawdziwego powołania.
księża powinni być klajstrowani - nic dodać nic ująć nic ująć poziom dyskutantów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli gadaja ludzie to jakaś garstaka prawdy musi w tym być. bez powodu by nie gadali niestety tak już jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że to co robił ten człowiek zasługuje na pogardę i potępienie. Zresztą różne rzeczy były o nim mówione nawet wtedy, gdy był na swojej pierwszej parafii jako młody, nowo wyświęcony wikary. Ale z tego, co przynajmniej pokazuje strona WWW diecezji siedleckiej, to jego nazwisko nie znajduje się na liście nazwisk księży. Wyszukiwarka już go nie odnajduje. Zatem wszystko wskazuje na to, że został on pozbawiony prawa do wykonywania zawodu księdza, chociaż nie wiem, na jakich zasadach jest możliwe wydalenie z kapłaństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
janek napisał:
księża powinni być klajstrowani - nic dodać nic ująć nic ująć poziom dyskutantów [/quote] [quote]księża powinni być klajstrowani - nic dodać nic ująć nic ująć poziom dyskutantów
Chyba kastrowani, jak już mówimy o poziomie dyskusji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
osobiście znam jedna kobietę,która miała romans z księdzem,urodziła mu dziecko,ksiadz wystapił z zakonu i sie powiesił,,,,ale ta pani jest bardzo bogobojna (tak uważa) i nie ma sobie nic do zarzucenia...bardzo mnie martwi fakt,ze takich sytuacji jest bardzo duzo,zwiazków z księzmi jeszcze wiecej,a jak normalny człowiek idzie do spowiedzi to ksiadz mu wyrzuca,ze jest grzesznikiem i nie tylko a na sobie nie widzi...w kosciele jest takie zakłamanie,ze az przykro o tym mysleć...porzadnym ludziom slubu nie chca dac,nazywaja cudzołożnikami a sami nic lepsi.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam koleżanke,która od kilku ładnych lat żyje w zwiazku z ksiedzem,maja dziecko,ksiadz wybudował jej dom,chodzi z wózkiem na spacery i ktos z parafian go rozpoznał... plotki potrafia zabic,ale realia sa takie,ze takich zwiazków jest coraz wiecej i coraz wiecej ludzi to widzi niestety.....a zakochani żyja jak paczki w masle,bo bardzo sie kochaja....mam kumpla ksiedza ,który wystapił z zakonu bo poznał kobiete i jestem dla niego pełna podziwu,bo nie oszukuje Boga,nas wszystkich ani samego siebie.pracuje na utrzymanie rodziny i zyje jak kazdy z nas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...