Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Powiew chłodu w środku lata

Utworzony przez ad, 18 lipca 2009 r. o 07:24 Powrót do artykułu
Piszą bzdury o urządzeniach inwerterowych , ponieważ wymagają one specjalnych filtrów i bardzo drogiego zabezpieczenia różnicowo-prądowego aby była skuteczna jego ochrona przed porażeniem osoby postronnej. Panowie Instalatorzy poczytac proszę a nie głupoty o efektywności energetycznej mówić. Ureządzenia inwerterowe źle wpływają na pracę urzazeń cyfioorowych powodują zakłocenia ich pracy , przekłamamia transmisji danych w sieciach internetowych itp .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo duży wybór klimatyzatorów pojawił się na rynku. Przyznam, że stają się one coraz częściej ozdobą mieszkania, a nie szpecącym je elementem. Przykładem mogą chociażby urządzenia wspomnianej tu firmy LG, z serii Art Cool. Może nie jest to tani interes, ale jednak warto zaopatrzyć się w nieco lepszy i spełniający nasze wszystkie oczekiwania sprzęt, niż potem go wymieniać. Dużym plusem są również te filtry nowej generacji. Zwłaszcza dla alergików, dla których powietrze bez pyłków to istne zbawienie Artykuł wg mnie dość przydatny, zwłaszcza dla osoby, która się zastanawia nad rodzajem klimatyzacji I za bardzo nie rozumiem poprzedniego komentarza - zwłaszcza, że tam nie ma nic o instalacji, a wypowiada się nie Instalator, a osoba pracująca w LG. Ale nie ważne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powoli kończę remont w domu i zamierzam założyć klimatyzację. Interesuje mnie MultiSplit z systemem inwerterowym. Jest to droga inwestycja, ale sie opłaca, szczególnie kiedy ma się dom pełen alergików. Dystrybutor zaproponował mi właśnie klimatyzatory LG. Zdecydowałam sie na dwa ArtCool galeria i ArtCool Mirror. Ci którzy siedzą w temacie pewnie będą wiedzieli, że akurat te urządzenia mają wygląd i parametry na wysokim poziomie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...