Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Powinien skręcić w prawo, a pojechał w lewo. Chwilę później tego żałował

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 czerwca 2017 r. o 09:02 Powrót do artykułu
Nawet kierunkowskazu nie włączył. Jakiś lepszy cwaniak. Może czuję się lepszy i ważniejszy od innych, albo nie stać go na żarówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
typowy pisiory, hooy mu w doope
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjechał chłopina do miasta i myślał, że może jeździć jak u siebie na pastwisku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdżą takie debile, nie zwracając uwagi na znaki poziome i pionowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mandat to malo.idiote zaj....bac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszą mnie wasze komentarze w c***. to że mieszkasz w mieście czujesz się kimś nadzwyczajnym, lepszym od prostego chłopa pracującego w polu ? największe buractwo to mieszka w miastach, przykładem jestes ty i większość cwaniaków z cebulina. lepiej pójdź do lustra i powiedz sobie prosto w twarz " ja ***e ale jestem idiotą", a co do sytuacji tego samochodu to nierozważnie podszedł do tego osoba kierujaca, jeżdżąca na pamirc, lub nie znająca przepisów drogowych i taką osobę powinni wysłać na dodatkowe kursy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za taką jazdę powinni dowalić gościowi przynajmniej 1 tys. mandatu i zakaz kierowania pojazdami minimum przez 2 lata. A facet, jak zwykł to robić, znowu będzie skręcał z tej uliczki w lewo, bo tak jemu pasuje. Będzie to robił, aż kogoś zabije. I co wtedy powie policja ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chlopina że wsi napisał:
Śmieszą mnie wasze komentarze w c***. to że mieszkasz w mieście czujesz się kimś nadzwyczajnym, lepszym od prostego chłopa pracującego w polu ? największe buractwo to mieszka w miastach, przykładem jestes ty i większość cwaniaków z cebulina. lepiej pójdź do lustra i powiedz sobie prosto w twarz " ja ***e ale jestem idiotą", a co do sytuacji tego samochodu to nierozważnie podszedł do tego osoba kierujaca, jeżdżąca na pamirc, lub nie znająca przepisów drogowych i taką osobę powinni wysłać na dodatkowe kursy.
co ty pierniczysz ,  jaka jazda na pamięć ? 2 znaki drogowe i linia ciągła na jezdni . chamstwo zwykłe, bo tyle razy mu się udawało. tak samo jak włączanie świateł awaryjnych  jak nie można zaparkować , staje się gdzie popadnie , światełka migają  i Polak potrafi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Durniowi z Mazdy powinni cofnąć uprawnienia podobnie jak durniom którzy np na JPII omijają korki jadąc Buspasem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niema znaczenia czy burak był z miasta czy ze wsi cwaniaczek chciał skrócić sobie drogę i takim to prawko powinni cofnąć na 12 m-cy a jakby dalej jeździł to dożywotnio mu zabrać - tępić buraków za kółkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawsze tak jezdził ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...