Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Powstaną nowe Biedronki. Będą eko i z trawą na dachu

Utworzony przez sss, 26 lutego 2012 r. o 15:11
2,5mln w stosunku do 38mln Polaków to nie tak dużo. A jak biedronka chce być eco niech sama tworzy sobie prąd i niech zrezygnuje z siatek foliowych. Ja osobiście nie kupuje w biedronce bo raz, niskie ceny to jest lekki przewał, bo produkty są robione mniejsze. Przykładowo coś co ma 500g i kosztuje w sklepie X 3zł. W biedronce owszem może kosztować te np 2,70zł ale ma już 450g. Taki sprytny chwyt i są to produkty robione specjalnie dla Biedronek, a dwa nigdzie u mnie w pobliżu biedronki nie ma (i dobrze) a trzy to co to za sklep w którym nie można płacić kartą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedronka nie ma takich złych towarów, ale wędzliny to syf.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie można płacić kartą, bo utrzymanie terminali kosztuje, a koszty oczywiście przerzuca się na klijenta, co zwiekszyłoby ceny towarów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Nie można płacić kartą, bo utrzymanie terminali kosztuje, a koszty oczywiście przerzuca się na klijenta, co zwiekszyłoby ceny towarów.
Widzę,że na ekonomii znasz się tak samo jak na ortografii...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sss napisał:
2,5mln w stosunku do 38mln Polaków to nie tak dużo. A jak biedronka chce być eco niech sama tworzy sobie prąd i niech zrezygnuje z siatek foliowych. Ja osobiście nie kupuje w biedronce bo raz, niskie ceny to jest lekki przewał, bo produkty są robione mniejsze. Przykładowo coś co ma 500g i kosztuje w sklepie X 3zł. W biedronce owszem może kosztować te np 2,70zł ale ma już 450g. Taki sprytny chwyt i są to produkty robione specjalnie dla Biedronek, a dwa nigdzie u mnie w pobliżu biedronki nie ma (i dobrze) a trzy to co to za sklep w którym nie można płacić kartą...
Taa, to fakt, ale są produkty co mają więcej, np. śledzie w sosie śmietanowym robi Lisner 300gram w sklepie X kosztuje 5,5-6,5zł i jest 35% śledzi, a w tych z Biedronki jest 40% i koszt 5zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eh napisał:
Biedronka nie ma takich złych towarów, ale wędzliny to syf.
Z wędlin polecam w Biedronce schab i szynke z wędzarni- koszt 28 i 30zł, ale robi to sokołów i dość uczciwie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...