Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Powstaną nowe Biedronki. Będą eko i z trawą na dachu

Utworzony przez sss, 26 lutego 2012 o 15:11
2,5mln w stosunku do 38mln Polaków to nie tak dużo. A jak biedronka chce być eco niech sama tworzy sobie prąd i niech zrezygnuje z siatek foliowych. Ja osobiście nie kupuje w biedronce bo raz, niskie ceny to jest lekki przewał, bo produkty są robione mniejsze. Przykładowo coś co ma 500g i kosztuje w sklepie X 3zł. W biedronce owszem może kosztować te np 2,70zł ale ma już 450g. Taki sprytny chwyt i są to produkty robione specjalnie dla Biedronek, a dwa nigdzie u mnie w pobliżu biedronki nie ma (i dobrze) a trzy to co to za sklep w którym nie można płacić kartą...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Biedronka nie ma takich złych towarów, ale wędzliny to syf.
0
Nie można płacić kartą, bo utrzymanie terminali kosztuje, a koszty oczywiście przerzuca się na klijenta, co zwiekszyłoby ceny towarów.
0
ja napisał:
Nie można płacić kartą, bo utrzymanie terminali kosztuje, a koszty oczywiście przerzuca się na klijenta, co zwiekszyłoby ceny towarów.
Widzę,że na ekonomii znasz się tak samo jak na ortografii...
0
sss napisał:
2,5mln w stosunku do 38mln Polaków to nie tak dużo. A jak biedronka chce być eco niech sama tworzy sobie prąd i niech zrezygnuje z siatek foliowych. Ja osobiście nie kupuje w biedronce bo raz, niskie ceny to jest lekki przewał, bo produkty są robione mniejsze. Przykładowo coś co ma 500g i kosztuje w sklepie X 3zł. W biedronce owszem może kosztować te np 2,70zł ale ma już 450g. Taki sprytny chwyt i są to produkty robione specjalnie dla Biedronek, a dwa nigdzie u mnie w pobliżu biedronki nie ma (i dobrze) a trzy to co to za sklep w którym nie można płacić kartą...
Taa, to fakt, ale są produkty co mają więcej, np. śledzie w sosie śmietanowym robi Lisner 300gram w sklepie X kosztuje 5,5-6,5zł i jest 35% śledzi, a w tych z Biedronki jest 40% i koszt 5zł
0
eh napisał:
Biedronka nie ma takich złych towarów, ale wędzliny to syf.
Z wędlin polecam w Biedronce schab i szynke z wędzarni- koszt 28 i 30zł, ale robi to sokołów i dość uczciwie
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: