Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Powstanie kinowa wersja serialu "Ojciec Mateusz"

Utworzony przez Cynik, 23 sierpnia 2011 r. o 15:39
Czy ten film sponsoruje Benedetto XVI? Zresztą co to za kino akcji bez Małaszyńskiego, Więckiewicza czy choćby Szyca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego ja tam nie zagram?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi się wydaje, że tak jak kinowe Ranczo będzie bez rewelacji i okaże się niewypałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyjątkowo sensacyjne doniesienie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abc napisał:
mi się wydaje, że tak jak kinowe Ranczo będzie bez rewelacji i okaże się niewypałem.
a mi się wydaje, że niektóre misiaczki to niewypały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a mi się wydaje, że niektóre misiaczki to niewypały
widać, pewno jesteś jednym z nich, przykre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abc napisał:
widać, pewno jesteś jednym z nich, przykre.
Spójrz na swój profil (misiaczek) faktycznie przykre, cóż wskazuje to na prezentowany poziom. Przykre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a poszed ty napisał:
Spójrz na swój profil (misiaczek) faktycznie przykre, cóż wskazuje to na prezentowany poziom. Przykre.
jaki profil? człowieku to jest avatar, obrazek, którego widać bardzo Ci brakuje. Przykre to jest, bo widać, że w którymś miejscu nadepnąłem Ci tu na odcisk, tylko pytanie w którym? Czyżby Pan od masowego zamieszczania linków do demaskatorskiego tematu? he? Ziew.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abc napisał:
jaki profil? człowieku to jest avatar, obrazek, którego widać bardzo Ci brakuje. Przykre to jest, bo widać, że w którymś miejscu nadepnąłem Ci tu na odcisk, tylko pytanie w którym? Czyżby Pan od masowego zamieszczania linków do demaskatorskiego tematu? he? Ziew.
?????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...