Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pożar samochodu na al. Tysiąclecia. "Mało kto się zatrzymał" [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 września 2017 r. o 19:20 Powrót do artykułu
na pewno ci co omijali to byli katolicy wracający ze mszy albo jadący na mszę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co chodzi z tym meta tytułem? "Pożar samochodu na al. Tysiąclecia w Lublinie. Śmierć za seksualną propozycję? (wideo) - Dziennik Wschodni" Co ma seksualna propozycja do tego pożaru? ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak siepali to się s***a a nie zatrzymuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cebulakom szkoda 15 zł na uzupełnienie piany przecież
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z filmu widać że trzy samochody przynajmniej się zatrzymały a nie widać jeszcze kto za palącym samochodem stanął .... Nie przesadzajcie ..... Też bym pewnie nie stanął gdybym widział 4 czy 5 aut wokół .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy mieli się zatrzymać i zablokować jezdnię? Ludzie nie szukajcie afer gdzie ich nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak się pali auto to trzeba spierniczać jak najdalej , bo tymi gaśniczkami to sie nic nie ugasi ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że ktoś się zatrzymał, by pomóc, na innych filmach widać jak auto się dobrze jara a inni przejeżdżają obok jak koło atrakcji turystycznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
na pewno ci co omijali to byli katolicy wracający ze mszy albo jadący na mszę
 raczej ci lewaccy tolerancyjni co wszystkich dookoła nienaawidzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
na pewno ci co omijali to byli katolicy wracający ze mszy albo jadący na mszę
 Cóż za szybkie opracowanie demografii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile jeszcze musi osób spłonąc w samochodach żeby ludzie przestali pontowac LPG?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyczyną pożaru nie był na pewno silnik TDCI produkowany przez PSA. Te silniki nigdy się nie palą. BTW - kto wie jak zgasić taki silnik?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby się kierowcy masowo zatrzymywali, toby tutaj pisano o "gapiach". A może i karambolu na al. Tysiąclecia. Auto pali się, pasażerowię wysiedli, ktoś gasi... no i po ch... ciężkiego mam tam być i ja? Dobrze, że zbulserwowany sęp z komórką wszystko nagrał. On być dobry,,inni być ci źli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać Polak Polakowi pomoże...... tak pomoże, że samochód się sfajczył..... To tylko pokazuje jak teraz każdy ma gdzieś drugiego....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile jeszcze musi osób spłonąc w samochodach żeby ludzie przestali pontowac LPG?
Poprosze o jeden przykład ofiary, której śmiewrć spowodowała instalacja LPG. Wystarczy jeden.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś się zatrzymałem do palacego opla omegi wykończyłem gaśnice i nikt mi jej nie odkupił tak samo podchodzą do sprawy inni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieli gasić gaśniczką samochodowa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy glupie chamy cebulaki, zal bylo zatrzymac sie by zuzyc dla kogos gasniczke za kilka zlotych? Holota!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cebulki, balwochwalcy idioci.... Szacunek dla pomagających
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogień ugasili strażacy. - i tyle w tym temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...