Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pożar w Krasnej: Nie żyją siostry bliźniaczki

Utworzony przez P., 21 grudnia 2010 o 23:33
Biedne dzieci, może w niebie będą szczęśliwe, bo na pewno nie w tej patologicznej rodzienie!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Matko kochana sam mam 3-letnią córeczkę i nie wyobrażam sobie jej stracić. Okropna tragedia.
0
P. napisał:
Biedne dzieci, może w niebie będą szczęśliwe, bo na pewno nie w tej patologicznej rodzienie!
Socjolog sie znalazl. Zreszta nie piewrszy tutaj, jak widze. Jacy Wy wszyscy madrzy i jak to Wy sie znacie na patologii i wychowywaniu dzieci. Sepy i hieny, zerujace na cudzym nieszcesciu.
0
Do P. - Rzucaj kamienie a kamieniem dostaniesz - to moje życzenia dla ciebie mały człowieczku
0
wina rodziców jak mozna zostawic takie małe dzieci pod opieka 71 lettniej babci!!!a ta babcia jak miała sie nimi opiekowac to nie powinna ich zostawiac samych takie małe dzieci same-gdzie ona miała rozum!!!!rodzice umieli sie wal....a na wychowanie czasu nie mają!!!tylko podrzucają dzieci babcią!!!szok
0
Serce się kraje. Na zawsze pozostaną w sercach bliskich. Łzy i ból powracają na wspomnienie Saruni i Oliwci.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: