Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pożycz auto od właściciela i w drogę. Nowy serwis w internecie

Utworzony przez Butelka, 4 października 2014 r. o 11:39 Powrót do artykułu
Też czytamy wp i łonet. A swoją drogą ceny jak w wypożyczalni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Pomysł twórców serwisu jest prosty. Skoro utrzymanie auta kosztuje średnio 18 tys. zł rocznie ..."   ... ilu Lubelaków posiada auto, którego utrzymanie kosztuje ich 1500 zł miesięcznie ? ;)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Pomysł twórców serwisu jest prosty. Skoro utrzymanie auta kosztuje średnio 18 tys. zł rocznie ..."   ... ilu Lubelaków posiada auto, którego utrzymanie kosztuje ich 1500 zł miesięcznie ? ;)
To zależy, ilu jest 'szczęśliwymi posiadaczami" alfa romeo :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypuśćmy, że moje auto się sypie, niektóre elementy - skrzynia, zawieszenie, świece, cewki i inne rzeczy wymagają wymiany. Wnajduję sobie takie samo auto w tym serwisie, zabieram je do siebie do garażu i wymieniam po kolei co trzeba.... Albo chcę popisać przed koelgami, jak się jeździ ekstremalnie lub chę poćwiczyć drift i bączki na ręcznym, więc wypożyczam sobie jakąś brykę z mocniejszym silnikiem i dawaj... To kto mi pożyczy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najprawdopodobiej ten serwis to wyłudzacz danych osobowych. Na forach piszą, że właściel firmy miał juz jakieś problemy prawne. Zauważcie, że zdjęcia samochodow są w większości z portali aukcyjnych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W jaki sposób jest zabezpieczony problemu kradzieży auta z kluczykami i dowodem rejestracyjnym? AC wtedy niestety nie działa!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypuśćmy, że moje auto się sypie, niektóre elementy - skrzynia, zawieszenie, świece, cewki i inne rzeczy wymagają wymiany. Wnajduję sobie takie samo auto w tym serwisie, zabieram je do siebie do garażu i wymieniam po kolei co trzeba.... Albo chcę popisać przed koelgami, jak się jeździ ekstremalnie lub chę poćwiczyć drift i bączki na ręcznym, więc wypożyczam sobie jakąś brykę z mocniejszym silnikiem i dawaj... To kto mi pożyczy?
  Diagnostyka jest wskazana (jako inwestycja), jak ktoś chce długofalowo zarabiać na udostępnianiu samochodu - wtedy ma pewność, że nikt nic nie podmieni, a nawet jeśli - to chroni go zwrot kaucji i/lub ubezpieczenie, które może sobie wykupić. Wypożyczający też ma możliwość wykupienia ubezpieczenia, aby chronić się przed właścicielem-naciągaczem (vide usterka silnika). Poza tym obie strony spisują protokół zdawczo-odbiorczy, a właściciel ma obowiązek posiadać ważny przegląd techniczny i nie może wstawiać samochodu z usterkami, bo w ten sposób łamie regulamin narażając bezpieczeństwo innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W jaki sposób jest zabezpieczony problemu kradzieży auta z kluczykami i dowodem rejestracyjnym? AC wtedy niestety nie działa!!!
Jeśli właściciel auta w monecie dodawania go to serwisu zdecyduje się na ubezpieczenie, to automatycznie obejmuje ono pojazd w momencie rozpoczęcia wynajmu. Dodatkowo właściciel auta nie powinien przekazywać osobie wynajmującej oryginału dokumentów rejestracyjnych, a ich kopie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najprawdopodobiej ten serwis to wyłudzacz danych osobowych. Na forach piszą, że właściel firmy miał juz jakieś problemy prawne. Zauważcie, że zdjęcia samochodow są w większości z portali aukcyjnych!
Serwis WolneAuto.pl przestrzega wszelkich regulacji, dotyczących ochrony danych osobowych. Przeciwko właścicielowi serwisu nie toczy się żadne postępowanie sądowe. Zdjęcia samochodów dodają do serwisu sami użytkownicy. Z wiedzy serwisu wynika, że część z nich udostępnia samochody przeznaczone na sprzedaż, w oczekiwaniu na pojawienie się nabywcy. Zapewne stąd zdjęcia z oznaczeniami portali aukcyjnych.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...