Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Praca tylko dla świadka Jehowy

Utworzony przez Aleks7, 11 lipca 2009 r. o 10:10
SĄ BARDZO NACHALNI... I DALI SIĘ OMAMIĆ FAŁSZYWEMU PROROKOWI...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sama pare lat temu pracowałm u Świadkow Jechowy,będąc świecką osobą. Szefowie i współpracownicy byli wspaniali.Nie było agresji,złośliwości.... Miła atmosfera każdego dnia.Z radością szło się do pracy... Niestety po latach zaczelam pracę w "normalnej"firmie.Szok... Nigdy nie zapomnę tych miłych lat pracy ze Świadkami Jechowy. Teraz z miłą chęcia podjełabym prace tylko u nich...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edyta napisał:
Sama pare lat temu pracowałm u Świadkow Jechowy,będąc świecką osobą. Szefowie i współpracownicy byli wspaniali.Nie było agresji,złośliwości.... Miła atmosfera każdego dnia.Z radością szło się do pracy... Niestety po latach zaczelam pracę w "normalnej"firmie.Szok... Nigdy nie zapomnę tych miłych lat pracy ze Świadkami Jechowy. Teraz z miłą chęcia podjełabym prace tylko u nich...
Taaa.... do mnie do domu co roku przychodzą udają miłych itd. a za plecami tak mi obrobili cztery litery, że o mało nie doznałem szoku! Wystarczy wejść na ich strony internetowe, aby się przekonać jaką agresją i nienawiścią zioną oni do ludzi inaczej myślących!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa.... do mnie do domu co roku przychodzą udają miłych itd. a za plecami tak mi obrobili cztery litery, że o mało nie doznałem szoku! Wystarczy wejść na ich strony internetowe, aby się przekonać jaką agresją i nienawiścią zioną oni do ludzi inaczej myślących! Nie narzucam komuś swojego zdania. Po prostu opisalam swoje doświadczenia z nimi. Może trzeba ich bardziej poznać?! I nie mówię ,że każdy jest taki super, jak ludzie z którymi współpracowałam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...