Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Praca w Niemczech i Austrii. Pół miliona Polaków wyjedzie z kraju

Utworzony przez argt, 27 września 2010 o 13:16
huraa!!! w koncu skonczy sie bieda juz sie ze stara pakujemy!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nareszci coś się może zmieni w tym zasranym kraju jak zobaczą ze nie ma kto robić na tych nierobów z góry to może kopną się w dupsko i pomyślą do czego doprowadzili. To nie tylko dotyczy tych którzy rządzą teraz ale w szczególnej mierze do tych którzy żądzili przed nimi bo to po nich właśnie trzeba teraz posprzątać to całe gówno w które nas wsadzili po same uszy... A i niech mi ktoś mądry powie jak można utrzymać rodzinę za 355 zł. zasiłku dla bezrobotnych... Może by tak jeden minister z drugim zrzucili się dla mnie na miesięczną pęsję dotad dopuki sobie pracy nie znajdę nie chcę dużo niech mi dadzą 1500 zł. do ręki co miesiąc i będzie OK. Bo przecież my przez tyle lat ich utrzymujemy i na nich robimy niech sobie pomyślą jak by to było jakby to Oni musieli za 355 zł. dać jeść dziecku i żonie. I do tego opłaic czynsz za mieszkanie i inne media...
0
Brawo!! ziści się w końcu "Tuskowy Cud" !!! będzie praca dla każdego, no po prostu Irlandia.
0
już lece wyjeżdżać
0
Już w 1939 roku część społeczeństwa dostała robotę u Niemca. Nie ma się z czego cieszyć. A swoją drogą po co wygraliśmy wojnę?(z bratnim ZSSRR)
0
pół miliona volksdeutch'ów
0
Noi stanie sie to co mjalo sie stac zegnaj padole potu i les wita obiecany kraju mlekiem i elro plynonca
0
I to jest właśnie cud gospodarczy Donka & ska.
0
Praca w Niemczech dla informatyków . Praca dla informatyków, inżynierów oraz lekarzy w Niemczech - od zaraz. Oferty dla studentów. Zapłacimy Ci za nasze kursy niemieckiego. www.futur1.pl
0
Praca w Niemczech dla inżynierów . Praca dla informatyków, inżynierów oraz lekarzy w Niemczech - od zaraz. Oferty dla studentów. Zapłacimy Ci za nasze kursy niemieckiego. www.futur1.pl
0
andrju napisał:
Brawo!! ziści się w końcu "Tuskowy Cud" !!! będzie praca dla każdego, no po prostu Irlandia.
Znowu nie przesadzaj,Donek tez za robota goni.W tamtym roku PERU,a teraz wloskie dolomity.
0
praca w niemczech dla inżynierów . Praca w Niemczech dla informatyków - od zaraz. Oferty dla studentów. Zapłacimy Ci za nasze kursy niemieckiego. Praca w Niemczech
0
Niesamowite doprawdy...
0
Witam moje doświadczenia w pracy w Niemczech są bardzo pozytywne. Pracowałam jako opiekunka prawie 2 lata. Pracę pomogła mi znaleźć firma : Praca w Niemczech . Serdecznie polecam !!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: