Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Praca w portalu dziennikwschodni.pl

Utworzony przez leniak, 12 maja 2009 r. o 14:02
I co rekrutacja się juz zakończyła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mój nick napisał:
A wynagrodzenie? Czemu wynagrodzenie zawsze jest tajemnicą? Płacicie więcej niż w Tesco?
Tajemnica?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Organizacja "eventów"? Czyżby słowo "wydarzenie" już w naszym ojczystym języku nie występowało? Prawdziwy dziennikarz powinien dbać o czystość języka polskiego. Ja rozumiem, że w każdej pracy obowiązują słowa pochodzące z różnych "slangów" jednak one nie powinny wychodzić poza mury redakcji. Mój post możecie Państwo potraktować jako list motywacyjny. Pozdrawiam sylwwwek@onet.eu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rekrutacja nadal trwa? Czyżby nie udało się znaleźć żadnej konkretnej osoby?
Ostatnio edytowany 2 czerwca 2009 r. o 14:04
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie: czy rekrutacja prowadzona jest od nowa, czy jest to kontynuacja tej poprzedniej? Czy aby po raz kolejny znaleźć się wśród osób zainteresowanych stanowiskiem powinienem wysłać CV jeszcze raz? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam, Andrzej Puczyk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Endrju napisał:
Rekrutacja nadal trwa? Czyżby nie udało się znaleźć żadnej konkretnej osoby?
Widocznie nikt nie chce pracować 20 godzin dziennie za 600 zł. miesięcznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oki za 2000 netto wezmę tę pracę... nie będę słał listów i zyciorysów ponownie, zaproponuję cos innego podzielę sie tu na forum planem jaki taki ktoś powinien zrealizować... co rekrutujacy na to? mniejsza z tym zresztą co oni na to... jutro napisze coś konkretniejszego o owym planie a na dziś dobranoc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leniak napisał:
oki za 2000 netto wezmę tę pracę... nie będę słał listów i zyciorysów ponownie, zaproponuję cos innego podzielę sie tu na forum planem jaki taki ktoś powinien zrealizować... co rekrutujacy na to? mniejsza z tym zresztą co oni na to... jutro napisze coś konkretniejszego o owym planie a na dziś dobranoc
Myślę, że nikt Ci tyle nie da, zważywszy na brak znajomości gramatyki i stosowania wielkich liter.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślę, że najlepszym dowodem na swoją przydatność byłoby zaprezentowanie swoich faktycznych kwalifikacji Dlatego zapraszam wszystkich na relację live z WWDC 2009 (Worldwide Developers Conference), którą dziś od godziny 19 będę miał przyjemność współprowadzić ( MyApple Live ). Przy okazji zapraszam również na mój blog, gdzie zapoznać się można z tekstami mojego autorstwa - ( iPod Touch Blog ).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leniak napisał:
oki za 2000 netto wezmę tę pracę... nie będę słał listów i zyciorysów ponownie, zaproponuję cos innego podzielę sie tu na forum planem jaki taki ktoś powinien zrealizować... co rekrutujacy na to? mniejsza z tym zresztą co oni na to... jutro napisze coś konkretniejszego o owym planie a na dziś dobranoc
Tak, weźcie leniaka, dobry wybór http://szukaj.gazeta.pl/forumSearch.do?&am...amp;y=0&x=0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popisy i jeszcze raz popisy. Czyli Przybyszewski i credo Mlodej Polski ,,sztuka nie ma zadnego celu,jest celem samym w sobie,, Do tego makaroniarstwo jezykowe czyli po Polsku groch z kapusta. Czy celem tej gazety jest rzetelna informacja spisana jezykiem zrozumialym dla odbiorcow ? Czy wrescie sama informacja bez postawienia pytan ktore zmuszlyby czytelnikow do myslenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie panie polak, wreszcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosze o wybaczenie bledu spowodowane brakiem bieglosci w obsludze klawiatury. Na moje usprawiedliwienie dodam,ze nie staram sie o prace ,a komentarz napisalem z mysla iz rzetelna informacja poparta techniczna wiedza powinna edukowac czytelnikow.Uczyc ,ze informacje przyjmuje sie przez dystans a nie utozsamianie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...