Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Praca: Wzrosło bezrobocie w Lublinie i na Lubelszczyźnie

Utworzony przez OSZOŁOM RZĄDZĄCY, 30 lipca 2010 o 10:22
TE DANE TO LIPA ,OBIECAŁEM WAM ŻE BĘDZIE SIĘ ŻYŁO LEPIEJ ,WAM NIE TYLKO SOBIE NIE ZROZUMIELIŚCIE CZY CO ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Sprawdźcie co pisaliście przed wyborami...
O informacjach szefa doradców premiera wspominać nawet szkoda, a nie dla tego, że był TW tylko z nagłej zmiany statystyki.
0
Wychodzi na to, że na jednego mieszkańca Lublina przypada ok. 42 bezrobotnych.
0
Ile razy Wam trzeba tłumaczyć,ze chełmszczyzna to nie lubelszczyzna.
0
a będzie o wiele gorzej, taka jest strategia niszczenia zakładów pracy, niszczenia gospodarki... import i zachwyt wszystkim co obce?? to chore... dziwi tylko, ilość urzędów i urzędasów, banków i galerii handlowych...
0
Chełmianin z Gdańska napisał:
Ile razy Wam trzeba tłumaczyć,ze chełmszczyzna to nie lubelszczyzna.
MASZ RACJĘ ,DOBRZE ŻE TO PODKREŚLASZ PATRZĄC NA DESANT Z CHEŁMA TYCH OSZOŁOMÓW KTÓRZY RZĄDZĄ WOJEWÓDZTWEM LUBELSKIM
0
Co tam bezrobocie.Ważne ,że macie nowy pomnik ku czci Waszych darczyńców z "SOLIDARNOŚCI".A kolejne się się szykują.Zamiast do pracy będziecie chodzić pod pomniki i się modlić.Tylko o co......?!!!
0
MIESZKANIEC LUBLINA napisał:
MASZ RACJĘ ,DOBRZE ŻE TO PODKREŚLASZ PATRZĄC NA DESANT Z CHEŁMA TYCH OSZOŁOMÓW KTÓRZY RZĄDZĄ WOJEWÓDZTWEM LUBELSKIM
Cenię intelekt mieszkańca Lublina.W tym jest problem,że tych chełmskich oszłomów wykształciły uniwersytety lubelskie/nie wszystkich/,ale do tej elity należy zaliczyć Pana Janusza Palikota/ponoć ukończył filozofię mam nadzieję,że nie na Waszym uniwersytecie/.Panie lubliniak,w Panu odruch mądrościjest,a ja to szanuję,bo województwo lubelskie nie jest lubelszczyzną.Ja wybrałem Gdańsk a nie lublin i powiem Panu Tak;"Filozofia złudną jest,tylko prawda mądrą jest.
0
Grabczuk melepeta przegrał wybory na prezydenta tej dziyry chełma i w nagrodę został marszałkiem województwa i chociaż należę do elektoratu PO to mierzi mnie to że desant z chełma rządzi w Lublinie a efekty tego rządzenia są widoczne gołym okiem
0
Moje szczere wyrazy uznania dla "Chełmianina z Gdańska".Szkoda ,że myślący ludzie opuszczają Lubelszczyznę.Zresztą sam wyniosłem się do Poznania.Jednak widocznie brak nadzieji na lepszą Lubelszczyznę powoduje takie skutki.
0
Nie mam zamiaru wracać i Panu z Poznania proponuję to samo.Trudno żyć i pracować wśród maniaków wielkości,którzy są chorzy na lubelszczyznę.
0
Chełmianin z Gdańska napisał:
Nie mam zamiaru wracać i Panu z Poznania proponuję to samo.Trudno żyć i pracować wśród maniaków wielkości,którzy są chorzy na lubelszczyznę.
jak to ??? na naszą świętą lubelszczyznę nie wrócisz? a co na to pierwszy proboszcz archiparafii??
0
A mi od razu skojarzyła się taka piosenka zapewne znana: "Ach lubelskie, jakie cudne -gdzie jest taki drugi....itd" Nie ma to jak pośpiewać...bo bezrobocia to raczej nie zmniejszymy.A proboszcz to mnie nie interesuje
0
crx napisał:
Moje szczere wyrazy uznania dla "Chełmianina z Gdańska".Szkoda ,że myślący ludzie opuszczają Lubelszczyznę.Zresztą sam wyniosłem się do Poznania.Jednak widocznie brak nadzieji na lepszą Lubelszczyznę powoduje takie skutki.
A jak tam z pracą w Poznaniu?
0
regan napisał:
jak to ??? na naszą świętą lubelszczyznę nie wrócisz? a co na to pierwszy proboszcz archiparafii??
wracaj PALKOT Ci pomożę!!!!!!!!!!!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: