Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pracownicy Plazy zapłacą za parking podziemny

Utworzony przez Lucyna, 13 października 2010 r. o 11:16
Ktoś jeszcze wierzy, że płatny parking robiony jest z myślą o klientach, żeby mieli gdzie parkować? To oczywiste, że ma to być dodatkowe źródło przychodu dla plazy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I..? Wielka mi sprawa. Wiele firm które mają siedzibę firmy z parkingiem podziemnym nie udostępnia jej pracownikom (albo tylko wybranym). Wiele hałasu o nic. Trzeba sobie radzić i szukać miejsca gdzieś indziej albo PKSem zasuwać a wtedy żadnego problemu z parkowaniem nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odbili sobie za karę jaką dostali od miasta, nie stawiając na zapleczu Plazy hotelu i biurowca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Stać mnie, ale nie zapłace i do plazy nie pójdę już, niestety, nigdy (z własnej woli). Przepraszam, ale to nie Wawka, ani Trójmiasto... To tak, jakby płacić za stanie na przystanku w jakiejś wólce...! Lublin to taka wólka właśnie, na tle innych, lepiej rozwinietych miast, gdzie opłata za cokolwiek jest uzasadniona! Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My pracownicy szpitala PSK 4 też płacimy za parking i to przez czytającą tłuszczę (czytelników) uznano za sprawiedliwe. Nie ma więc sprawy. Dobrze że pracownicy Plazy będą płacić za parking.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marciniu napisał:
Witam. Stać mnie, ale nie zapłace i do plazy nie pójdę już, niestety, nigdy (z własnej woli). Przepraszam, ale to nie Wawka, ani Trójmiasto... To tak, jakby płacić za stanie na przystanku w jakiejś wólce...! Lublin to taka wólka właśnie, na tle innych, lepiej rozwinietych miast, gdzie opłata za cokolwiek jest uzasadniona! Pozdrawiam.
Podejrzewam że wiele osób stać na 0,5gr lub 1zł za parking a jak widzę Ty chciałbyś żeby przedsiębiorcy tylko dlatego że Lublin jest mniejszym miastem rozdawali gratisy na lewo i prawo. Stary jak tak Ci to przeszkadza że będzie tam płatny parking sam wybuduj jakiś obiekt i udostępnij go za gratis bo przecież żyjesz w wólce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marciniu napisał:
Witam. Stać mnie, ale nie zapłace i do plazy nie pójdę już, niestety, nigdy (z własnej woli). Przepraszam, ale to nie Wawka, ani Trójmiasto... To tak, jakby płacić za stanie na przystanku w jakiejś wólce...! Lublin to taka wólka właśnie, na tle innych, lepiej rozwinietych miast, gdzie opłata za cokolwiek jest uzasadniona! Pozdrawiam.
Hahahahahahah "To tylko kawaleczek pie**olonego ziemniaka, a Ty zachowujesz sie jakbym krzywdzil Twoja matke" Tak jest Marcinie! Zbojkotujmy platny parking! Niech Lublin utonie w smrodzie spalin, brudzie aut i braku miejsc na chodnikach! Wszak kierowca auta panem jest i wladca!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo wszyscy będziemy płacić pracodawcom że łaskawie pozwalają nam przychodzić do pracy. A plaza jest faktycznie żydowska. Cinema City też. Powstała w miejscu o tragicznej historii. Żydzi w programie na TVN oburzali się że nie upamiętniono rocznicy na Turystycznej, gdzie też był obóz przeładunkowy. Sami mogą robić co chcą. Hipokryci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcepan napisał:
Hahahahahahah "To tylko kawaleczek pie**olonego ziemniaka, a Ty zachowujesz sie jakbym krzywdzil Twoja matke" Tak jest Marcinie! Zbojkotujmy platny parking! Niech Lublin utonie w smrodzie spalin, brudzie aut i braku miejsc na chodnikach! Wszak kierowca auta panem jest i wladca!
Źle odbieracie to co napisałem. Chodzi o idee, opłaty za wszystko. Wszak Chłopaki nie płaczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik napisał:
My pracownicy szpitala PSK 4 też płacimy za parking i to przez czytającą tłuszczę (czytelników) uznano za sprawiedliwe. Nie ma więc sprawy. Dobrze że pracownicy Plazy będą płacić za parking.
O WAS JESTEŚMY SPOKOJNI, TROCHE WIECEJ "PREZENTÓW" OD PACJENTÓW BO INACZEJ NIE RUSZYCIE BEZ TEGO DUPSKA DO PACJENTÓW, Jak do mojego dziadka gdzie dopóki babcia nie dałą w łąpę pielęgniarce to mieliście w du..pie to ze dziadek leżał na mokrym prześcieradle . A i jeszcze jedno! STUDIA MEDYCZNE płatne ! bo zapominacie za czyje pieniadze sie kształcicie i ile to kosztuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kkk napisał:
Niedługo wszyscy będziemy płacić pracodawcom że łaskawie pozwalają nam przychodzić do pracy. A plaza jest faktycznie żydowska. Cinema City też. Powstała w miejscu o tragicznej historii. Żydzi w programie na TVN oburzali się że nie upamiętniono rocznicy na Turystycznej, gdzie też był obóz przeładunkowy. Sami mogą robić co chcą. Hipokryci.
Wystarczy spojrzec na przyklad lublinianki, podniosl sie lament ze to teren bylego cmentarza i klub niestety mimo inwestora, ktory chcial cos zrobic upada. Założe się ze jezeli ktos inny chcialby w miejscu plazy cos zrobic bylby na starcie przegrany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O Matko najwięcej mają oczywiście do powiedzenia Ci co nawet nie mają samochodu. Wszędzie w Polsce gdzie nie byłem w jakimkolwiek centrum handlowym a w wawie w szczególności parkingi są płatne i to srogo. A w Plazie za pierwsze 2 godziny będzie pobierana opłata, uwaga, 50groszy!!! O matko ale sie nachapie Plaza Jest to robione z myśla właśnei o klientach centrum bo z reguły jest tak że wszystkie miejsca są pozajmowana w 1/3 przez ludzi co pracują w pobliżu a nie przez klientów. Pomyślcie troche, zanim kogoś ocenicie. pozdro dla kumatych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o pracowników to jakiś kompletny absurd. Większość pracowników pracuje tam na niepełny etat, i tak ledwo wystarcza na życie. Zarabiam dajmy na to (pracuję i tak w sklepie, w którym stawka jest nieco wyższa niż innych)około 800-1000 zł miesięcznie. Dlatego właśnie ABSURDEM JEST, żebym pracując tam kilka razy w tygodniu, po kilka godzin ładowała jeszcze 120 zł za możliwość zaparkowania na czas pracy. Owszem, mogę parkować gdzie indziej - np koło UMCS-u. Na pewno wszyscy moi koleżanki i koledzy studenci będą z tego powodu zadowoleni. Nie pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
O Matko najwięcej mają oczywiście do powiedzenia Ci co nawet nie mają samochodu. Wszędzie w Polsce gdzie nie byłem w jakimkolwiek centrum handlowym a w wawie w szczególności parkingi są płatne i to srogo. A w Plazie za pierwsze 2 godziny będzie pobierana opłata, uwaga, 50groszy!!! O matko ale sie nachapie Plaza Jest to robione z myśla właśnei o klientach centrum bo z reguły jest tak że wszystkie miejsca są pozajmowana w 1/3 przez ludzi co pracują w pobliżu a nie przez klientów. Pomyślcie troche, zanim kogoś ocenicie. pozdro dla kumatych
A tak się składa ,że posiadam samochód. I tak sie składa ze wkurza mhie to bo Żydziory pobudowały plaze na miejscu ogromnego parkingu, a miasto w umowie wyraźnie stwierdziło ,że parking ma byc bezpłatny ! i w zamian za to wydają zgodę na budowę , swoja drogą okropnego molocha który szpeci miasto. Tak sie składa , ze mam samochód w tym popieprzonym kraju jest on traktowaany jak LUKSUS a nie tak jak wszędzie na świecie jako rzecz normalna, codziennego użytku. Tylko w tym kraju kierowców łupi sie na każdym kroku akcyzami, podatkami, przeglądami ,opłatami za autostrady,a w przysżłości o zgrozo opłatami za przejazd obowdnicami, które zbudowane są do cholery za nasze podatki. Zygać mi sie chce jak kierowcy traktowani sa jak zło konieczne tylko z kogo najwłatwiej zerżnąć podatki? hę? a tak na koniec.. ja mam płacic komuś ze chce wydac moje pieniądze? Heh, niedoczekanie w PLAZIE od dawna juz coraz biedniejszy asortyment i rzadko bywa zebym z intencja zrobienia zakupów z czymś wyszła...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...