Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a po co mają płacić jak głupi podatnicy zarabiający 1200-1800 zł zapłacą, dadzą dodatkowo jeszcze 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
się robi dzieci z odpowiedzialnym facetami a nie rozkłada giry byle pijakowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na wuj mam płacić skoro była żona ustawia dzieci przeciwko mnie, a one nie chcą mnie oglądać. Co to ja jestem bankomat??? Opieka naprzemienna jak to niemożliwe bo np. jedno z rodziców w Lublinie, a drugie w Szczecinie to święta, wakacje i ferie u drugiego z rodziców. Albo pieniądze na jakiś uzasadniony/konkretny cel. Chyba, że ojciec /matka z jakiś uzasadnionych powodów jest pozbawiony praw rodzicielskich. Wtedy to inna parta kaloszy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli metoda antykoncepcji czy dzień po było za późno ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Noooo to już wiadomo kto tak komorników nie kocha ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te chłopy to głupie, robią dzieci a później nie chcą ich utrzymywac, po wuj robią, chyba nigdy nie zmądrzeją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwróćcie uwagę że dużo mężczyzn płaci nie na swoje dzieci. Kobieta będąc w związku z mężczyzną da dupy innemu zajdzie z nim w ciążę i wklei to dziecko swojemu mężowi, on się nie świadomie podpisze że jest ojcem. Za kilka lat malżeństwo się rozpadnie a alimenty trzeba płacić. Mężczyzna zrobi badania DNA okaże się że nie jest ojcem biologicznym tego dziecka i przestaje płacić alimenty bo nie chce brać odpowiedzialności za nie swoje dziecko. Są dłużnicy z wyboru i są dłużnicy z nakazu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czipować dłużników i zmuszać do stawiennictwa na policji 2 razy w tygodniu oraz do odpracowania zaległościa ,a nie świadomie unikają wyjeżdżaląc często za granicę żyjąc w dostatku ukrywając dochody przed sądem w tym na fikcyjnych kontach np.brata itp. a dzieci muszą wraz z matkami wegetować i żyć ze skromnych zasiłków.Najwyższy czas wziąść się i skutecznie rozwiązać tę kwestię p. Ziobro bo dzieci potrzebują zabezpieczenia materialnego na bierząco a nie po czasie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech każdy odpowiada za to co zrobil. Ale jeśli ojciec został wrobiony przez sprzedajną matkę to głupi będzie jeśli będzie płacił alimenty nie na swoje dziecko. W takich przypadkach to nie mężczyzna krzywdzi dziecko tylko matka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...