Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prawie 4 mln zł trafi na konto KUL. Zapisane w testamencie

Utworzony przez 3, 19 września 2013 r. o 18:58
zamiast na naukę to pójdzie na jakąś karę .Jakby darczynca wiedział co się wyprawia na kul to nigdy by nie dał tej kasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie można było tych 4 mln jakoś lepiej spożytkować ?   może na jakieś chore dziecko, może dało by się za to komuś życie uratować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na KUL? Biednym dzieciom sfinansowac żywność, umierającym dzieciaczkom ratowa życie fundując leczenie, które w tym kraju jest niemożliwe. Oto byłby szczytny cel. A KUL? Po co im ta kasa? Na co ją wydadzą...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mnie denerwują te komentarze o biednych dzieciach.Nie twoje pieniądze człowieku,więc wara ci do tego co ktoś z nimi zrobi,bo może sobie nimi nawet tyłek nimi podetrzeć.A biednym dzieciom sami zacznijcie aktywnie pomagać,a nie pisać w kółko te same farmazony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmarnują czarne szatany 4 miliony ile było by dla potrzebujących ! Na kilka lat ! Żal straszny żal, że ludzie tak nisko siebie oceniają  i stawiają w złym świetle. W grobie darczyńca będzie się przewracał jak zobaczy na co to idzie ! Tańce hulanki swawole !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z poprzednikiem....zmarnują te pieniędze, bez wątpienia. KUL tylko z nazwy jest katolicką uczelnią, niestety...myślę, że w samym Lublinie jest wiecej "szlachetniejszych" potrzeb, ja bym do tego "bagna" nie dokładała...no chyba,że jakimś cudem coś się zmieni na tej uczelni i utaruje swój status, który z założenia powienien dawać przykłąd katolikom:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O matko bosko lubelsko jacy ludzie są ...............!!!! Wszystkie członki opadają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...