Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prawnicy Kaczyńskiego złożyli zażalenia w sprawie "kurdupla"

Utworzony przez Zwolennik_dobrego_wychowan, 25 stycznia 2010 o 13:29
i słusznie, że złożyli, GŁOWIE PAŃSTWA NALEŻY SIĘ NAJWYŻSZY SZACUNEK, a propos: gdyby to Tusk był prezydentem i obrażono by go podobnym epitetem, to larum byłby na wszystkich forach, w gazetach itp.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"kurdupel" nie jest obraźliwe, tylko pogardliwie. Dlatego Palikot nie obraził.
0
A ja czuję się bardzo dotknięta tym, że obrażono prezydenta mojego kraju. Nie życzę sobie, by mówiono o Nim obraźliwie czy pogardliwie, jak kto woli uważać. Moja świadomość i wrażliwość językowa każe mi wszelkie pogardliwe wypowiedzi automatycznie uważać za obraźliwe. Jeśli nie jest to tożsame, proszę o formułowanie pod adresem prezydenta wypowiedzi o konotacji pozytywnej.
0
Wielki skandal-nie moge zrozumiec dlaczego nie ma zadnych konsekwencji obrazajac prezydenta?
0
Oto Polska wlasnie !! Klamac - zle mowic prawde - jeszcze gorzej! Oto do czego doprowadzily Polske rzady kliki rydzykowatych kurduplow
0
Dwa lata temu (p)osiel [przeprszam osly] jechal po lubelskim starym miescie z 80 km/h. Nie spodobalo mu sie, ze zostalem z tylu, zeby ochronic dzieci przed wariatem, wiec "machnal kierownica" w moim kierunku. A potem jeszcze mnie wyzwal. Ot wybraliscie sobie (p)osla.
0
a ja jestem tylko ciekawy jak długo jeszcze będziemy ponosili koszty tych idiotycznych procesów, może wystarczy odrobina dystansu do samego siebie
0
Ja osobiscie wierze bo tak własnie rząd postanowił ze od przegranej sprawy adwokaci sedziowie i prokuratorzy dostają dodatkowe pensje Oto jest prawo w naszym RP Wreszcie sie moze przekonac taki P Prezydent jak długo sprawy sie mogą toczyc gdy ktos sie ubiega o sprawiedliwy wyrok
0
Wchodźcie na http://www.designeurope2010.eu/index.php i głosujcie na artystyczny projekt naszej Rodaczki z Poznania. Jej sukces będzie sukcesem Polski na arenie międzynarodowej!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: