Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prawo jazdy? Najlepsze i najgorsze wyniki szkół w Lublinie

Utworzony przez m, 4 lutego 2010 r. o 10:36
bbilb napisał:
A ja polecam pana Sławka z OSK SŁAWEK (doszkalanko ) a odradzam stanowczo Dalko... stracone pieniądz i czas
czy mozesz powiedziec z kim jezdziles w dalko??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja np polecam OSK KLEKS na Nadbystrzyckiej chyba najtaniej w Lbn i calkiem fajnie polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sobol napisał:
A ja polecam "Formulę L"...atmosfera jest fantastyczna, a Kierownictwo i instruktorzy są przemili!Kultura , fachowość i wszystko dopasowane indywidualnie do kursanta !Bajka!!!Wprawdzie zaniżyłam im zdawalność, ale to tylko moja własna głupota, bo nauczyli mnie bardzo dobrze:)
hej wlasnie tam sie wybieram. Z kim jezdzilas? ktorego instruktora wybrac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście polecam Rodmos, kulturalni instruktorzy, nauczą jeździć od zera i to skutecznie:) Nie polecam mistrza kierownicy, ceny wysokie i nic poza tym , czego nie ma w innych szkołach jazdy... nie mówiąc już o podejściu do kursanata, który jednak płaci słono.. szkoda gadać.. Nie polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja polecam ze swojej strony BOLID /ka. Bardzo miła obsługa, wyrozumiali Instruktorzy, polecam Piotrka i Darka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ze swojej strony polecam Ośrodek WRC bałam się jeździć ale Pani renataka ma takie podejście że....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiscie polecam OSK AMIGO . Fajni instruktorzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kupię p.j. kat D - żadnych zaliczek, skanów dokumentów, zdjęć, danych osobowych, wzorów podpisu czy przesyłek za pobraniem. płacę 10000zł. anikaa27@o2.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej! Słyszałam,ze fajną szkołą jazdy jest Sprinter i,że sam kierownik (Dominik) niczego sobie :D:D znacie,go?? Jaki jest???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tu macie link do najnowszej statystyki zdawalności http://blog.prawo.jazdy.lublin.pl/ranking-osk-w-lublinie-2011/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proste jak "dwa razy dwa". Jezeliktos nie ma jaj za kierownicą,to pusta droga nie pomoze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Początkującym polecam OSK LOK - instruktor jest doświadczony i bardzo cierpliwy. Spokojnie tłumaczy, omawia sytuacje na drodze. Zajęcia prowadzone bardzo planowo, w miłej atmosferze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z całego serca polecam Formułę L. Zdałam za pierwszym razem, a nigdy wcześniej nawet nie pomyślałam, że będę kierowcą. Instruktorzy świetni, no Kasia taka średni, bo marudzi, ale reszta cudna. Pan Henio rządzi, ostoja spokoju... Jego Aniu wyśmienicie wspominam z przyjemnością. Teoria z Radkiem także genialna. Jak prawko to tylko w Formule. Moja siostra także tam robiła i udało jej się za pierwszym razem. Także nie myśląc wiele ZAPISYWAĆ SIĘ! Nie pożałujecie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odradzam stanowczo Randal, kilka miesięcy temu zdałam egzamin na prawo jazy, kurs przeprowadziłam do końca w szkole Randal, mimo wątpliwości i chęci przeniesienia się do innej szkoły. Zdecydowanie odradzam instruktora Andrzeja, jednocześnie właściciela szkoły. Krytyka jest zasadna kiedy jest konstruktywna, ten Pan powinien przejśc kurs dydaktyczny i zmienić podejście do kursantów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czemu nikt nie poleca tych szkół które są w czołówce? Napiszcie coś i o nich, niewiem jaki ośrodek wybrać pomóżcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biorąc pod uwagę moje zdanie egzaminu za pierwszym razem i koleżanki polecam Szkołę Nauki Jazdy RANDAL w Lublinie. Nie będe pisać pochwał bo naprawde byloby ich duzo...myśle ze każdy przyszły kierowca POWINIEM PRZEKONAĆ SIE SAM....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kierowca~ napisał:
Ja polecam Amigo i Roberta Czajkowskiego, świetny instruktor http://forum.dziennikwschodni.pl/public/style_emoticons/default/smile.gif słyszałam również, że w Sprinterze fajny jest Dominik.
Nie polecam amigo prawie niczego mnie nie nauczyli, to naciągacze i oszuści!!! Doszkalające godziny dokupowałam w kilku ośrodkach polecić mogę Aurę i Władców dróg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodmos zdałam za pierwszym razem zdecydowanie Ernest, Paweł i Andrzej weekendowy, dla mnie byli najlepsi. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROFESJONALNA SZKOŁA NAUKI JAZDY OSK ROLAND LEX!!!! PO NIE ZDANYM PIERWSZYM EGZAMINIE I KURSIE W OSK RODMOS (SERDECZNIE ODRADZAM MASÓWEK, NAJLEPSZE SĄ MAŁE SZKOŁY NAUKI JAZDY- OSK LEX NAJLEPSZY). W RODMOSIE MAŁO PROFESJONALNE PODEJŚCIE DO KURSANTÓW, MŁODOCIANI INSTRUKTORZY O MAŁEJ WIEDZY I OLEWACKIM PODEJŚCIU DO KURSANTÓW. TAM IDĄ TYLKO NA WYCIĄGNIĘCIE KASY Z LUDZI BO JAK OBLEJESZ EGZAMIN TO PRZYJDZIESZ NA DOSZKALANIE! UCZYĆ ABY NIE NAUCZYĆ TYM CHARAKTERYZUJE SIĘ OSK RODMOS! PO TAKICH TRAUMATYCZNYCH DOŚWIADCZENIACH TRAFIŁA PRZYPADKIEM DO OSK LEX! LUDZIE CZYTAJCIE OPINIE NA TEMAT SZKÓŁ NA FORACH INTERNETOWYCH! W CIĄGU OK. 10 GODZIN DOSZKALAJĄCYCH W OSK LEX WIĘCEJ SIĘ NAUCZYŁAM NIŻ W RODMOSIE PRZEZ CAŁY KURS! TAM NAWET GŁUPIEGO ŁUKU NIE POTRAFIĄ CZŁOWIEKA NAUCZYĆ! ZA TO PAN ROLAND Z OSK LEX TO CZŁOWIEK O WIELKIEJ WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCIACH JEJ PRZEKAZANIE KURSANTOM! INSTRUKTOR OD TRUDNYCH PRZYPADKÓW! ZAWILE I DO SKUTKU WSZYSTKO CIERPLIWIE TŁUMACZY! PO PROSTU ZALEZY MU ABY CZŁOWIEK ZDAŁ EGZAMIN! MI SIĘ ZA N-TYM RAZEM UDAŁO! SERDECZNIE POLECAM TYLKO OSK LEX!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Grabiec" w pierwszej dziesiątce? - kpina, żona kończyła kurs i powiem jedno, żenada. Nie uczą ruszania z hamulca pomocniczego (ręcznego) tylko instruktor każe trzymać nogę na roboczym pod górkę. Dopiero po dokupieniu dodatkowych godzin jazdy w innym ośrodku nauczono ją jeździć. Inny poziom inne podeście, zero nerwów.
Chyba dawno ta zona zdawała, bo ja obecnie uczę sie w tym ośrodku i mam to na prawie każdej lekcji. Jestem bardzo zadowolona, szczerze polecam i znam grono osób które powiedza to samo .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...