Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jeszcze nikt kto wygrał takie "prawybory" gdzie można było głosować drogimi smsami albo kuponami z gazety nie został posłem. Tak będzie i tym razem. Marto Wcisło, kupowanie glosów nic nie daje. Ale na biedną nie trafiło
To zawsze jest swoistego rodzaju zabawa, która nic nie ma wspólnego z sondażami. Niemniej jednak trend tej Pani się umacnia, nawet wewnętrzne sondaże wskazują, że ma sznsę zostać poslem :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LISTA HAŃBY PO jest na niej i Wcisło !!! 1. Mucha która zostawiła męzowi dzieci i uciekla z Lublina do milionera z Warszawy ale jej malo i chcę aby ją "ubogacali muzułmanie" 2. Karpiński co mówił "ch...j z tą Polską Wschodnią", nie spekał i sprzedał majątek państwowy Kulczykowi i dotrzymał słowa - podporządkował Azoty w Puławach firmie Azoty Tarnów a Mostostal w Pulawach "sprywatyzował" czyli jego kumple i kumpelki tam biorą kasę 3. Gąsior-Marek "bukietowa" która mówi w wywiadzie że potrafi coś załatwić czyli przyznała się do korupcji politycznej. I obiecuje ludziom pracę. Czy pracę przy wręczaniu kwiatów ważniejszym posłom np. Grabarczykowi i Bernatowi 4. Wilk co z szacunku do ludzi nie otwierał kopert w których nosił łapówki dla burmistrza Kraśnika Czubińskiego 5. Bancerz co żyje z dotacji unijnych które rozdaje koalicja PO - PSL 6. Wcisło co dostała setki tysięcy zł odszkodowania za utratę zdrowia po wypadku samochodowym mówiąc, że jest chora a cały czas pracowała jako radna i brała dietę 7. Lisowska radna w sejmiku której firma sprzedawała materialy urzędom podległym sejmikowi poprzez inne firmy 8. Białowąs co jak był bezrobotny to zatrudnił go Zuk i za nic nie robienie dostawał parę tysięcy. 9. Pożak któremu tak się dziwnie sklada niedawno wypuszczono z aresztu syna który po pijanemu spowodował śmiertelny wypadek drogowy. 10. Wasilewski co nic nie budując zadlużył Lublin na 400 mln zl. A jak ktoś wie coś o innych to niech wpisuje
dobrze prawdziwie i szczerze napisane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcisło walczyła jak lwica nawet na plakaty. Według mnie wzorcowo kampanie prowadził Włodzimierz Larpiński. Żadnych konfliktów, zaczepek przepychnek. Robił swoje tak jak w całej kadencji.
Szczególnie widać jego kampanię w mediach ogólnopolskich. Taśmy kulczyka pokazują jaki to zniego człowiek. Jest obecnie najbardziej rozreklamowany poseł lubelszczyzny. C..j z tą Polską Wschodnią o to jego hasło wyborcze, które zna każdy Polak :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcisło walczyła jak lwica nawet na plakaty. Według mnie wzorcowo kampanie prowadził Włodzimierz Larpiński. Żadnych konfliktów, zaczepek przepychnek. Robił swoje tak jak w całej kadencji.
 Tak, plakaty ok ale nabijanie 2000 tys glosów w ostatnich godzinach głosowania byle sie znajść na pierwszym miejscu w gazecie? przez caly czas miala niewilką ich sume i nagle wszyscy w ostatniej godzinie dawaj glosować i wydac po kilkaset złoty... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo mi się podoba ten wynik ! Daję w ciemno bez dalszego głosowania !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rolniczy region gdyby wykazał się rozsądkiem ,to zagłosowałby tylko i wyłącznie na PSL !!! Ale to tak już jest z tą ścianą wschodnią . Gdy sukcesy odnosił Gołota to wszyscy trenowali boks, gdy Małysz to skoki, a gdy Kubica, to jeszcze do tej pory co niektórym to zostało...;-))) , bo marzyli o podobnych sukcesach ;-)))))))))
  Rolniczy region to zagłosowałby na dr Paweła Janulewicza 13 -tkę od Kukiza - sam kończył Agrobiznes, więc wie jak trudno się gospodaruje, o czy mówił ostatnio w debacie radia eR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy będziecie już na całkowitym dnie , bo nie potraficie przynajmniej na jedną kadencję oddać władzy PSL-owi , bo czarni sukienkowi straszą was piekłem , to wtedy pojawi się sojusz partii : PPP ( Polska Partia Powstańcza ), PPW (Polska Partia Wyzwoleńcza ) , PPON (Polska Partia Ocalenia Narodowego ). Dziś te partie są niby nielegalne, bo chcą pogonić wszystkich złodziei!!! Ale pamiętajcie -za cztery lata będziecie na absolutnym dnie i wtedy kierujcie się rozumem , a nie emocjami czy strachem !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rolniczy region to zagłosowałby na dr Paweła Janulewicza 13 -tkę od Kukiza - sam kończył Agrobiznes, więc wie jak trudno się gospodaruje, o czy mówił ostatnio w debacie radia eR
Dawniej w armii generałami zostawali szeregowi , którym w wielu bojach udawało się przeżyć. W Ameryce szeryfem miasteczka zostawał zawsze najlepszy rewolwerowiec , który często bronił dobrych ludzi,  eliminując kanalie i przez to wchodził w kolizję z prawem !!!  Profesorów, doktorów mamy chyba z osiem armii , a młodzież dzięki ich mądrości musi opuszczać tę ziemię. Dla mnie to niestety nie jest dobry argument !!!  Ale życzę sukcesu wyborczego , bo najlepsza nauka to ta na własnej skórze !!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie sztuką jest wygrać w plebiscycie. Prawdziwych zwycięzców poznamy w niedzielę. Ja z całą rodziną będę głosował na Karpińskiego a tu już jest 5 głosów mniej dla jego rywali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buhahaha. Wyniki to kpina. Trzeba by sprawdzić telefony służbowe zwycięzców bo czuję, że wzrosły rachunki o 4 tys zł. Te wyniki to tak na pocieszenie dla PO i PSL, żeby jeszcze do niedzieli mogli sobie pomarzyć. A w niedzielę dostaniecie wielkiego kopa od wyborców!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Wcisło to bardzo fajna babka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zwycięzcy" mogą się zdziwić po prawdziwych wyborach a nie socjotechnicznych próbach wmówienia ciemnemu ludowi kto tu jest super. Tyle zaciężnych troli i wydanej kaski na sms-y się zmarnuje....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosna manipulacja, Bez polotu. h..d… i kamieni kupa i manipulacja. jak mawiał klasyk. A wstawki typu fajna babka, to kompetna żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w niedzielę za pewne te wyniki się zmienią. Nie mam nic do Pani Wcisło, ale ja jednak będę głosował na Włodzimierza Karpińskiego, najbardziej mnie przekonał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelszczyźnie w parlamencie są potrzebni wykształceniu ludzie tacy jak dr Paweł Janulewicz (13 na liście 7) - dlaczego wystarczy obejrzeć od ok. 6 minuty https://www.youtube.com/watch?v=u7zTVFa09hY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opcja "CH** DU** I KAMIENI KUPA" na prowadzeniu? I kto to łyknie? Goebbels byłby z was dumny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale retusz!. Chyba sama rodzina pani Marty jej nie poznaje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1989 PZPR, podobnie jak PO obecnie, miało super procenty. Jk się skończyło - wiemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w niedzielę będzie rewolucja pażdziernikowa ?. Wszak ta pierwsza również była 25.10.1917(według kalendarza juliańskiego). Czy znowu bolszewicy ruszą do boju i wezmą władzę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za debile głosują jeszcze na tych popaprańców z po i z psl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...