Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Premier po spotkaniu z kibicami: Nie będzie tolerancji dla przestępców

Utworzony przez jurek, 27 września 2011 o 05:51
Nie jestem za PO - ale Tusk ma racje.Bandytów stadionowych,zwyradnialców nie powinno być na imprezach sportowych.Może wreszcie zacznę ponownie chodzić na mecze.Przyznam, że teraz po prostu boję się pójśc na mecz "motorku".
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jurek napisał:
Nie jestem za PO - ale Tusk ma racje.Bandytów stadionowych,zwyradnialców nie powinno być na imprezach sportowych.Może wreszcie zacznę ponownie chodzić na mecze.Przyznam, że teraz po prostu boję się pójśc na mecz "motorku".
Dla Tuska każdy jest bandytą kto nie jest z nim. Czy bandytą JASIU można nazwać tego co myśli inaczej??? Czy bandytami są ci którzy tam byli z transparentami??? I wreszcie czy on nie jest jednym wielkim OSZUSTEM??? Do dzisiaj mam w uszach jego obietnice,jak to miało być dobrze,i g.ó.w.n.o z tego.Właśnie to w ludziach nakręca agresje.POra już na nich.
0
Czy premier to toleruje? http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110930/KRAJSWIAT/108990224
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: