Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ta jasne albo wymazać niezręczne sceny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na początku marcu mówią jedno a na początku kwietniu pewnie powiedzą coś zupełnie innego :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytam te wypowiedzi i ogarnia mnie strucha jakich mam rodakow poziom kretynizmu zacofania i ciemnoty nie ma granic smutne to jest zastanawiam sie czy przypadkiem nie sa to wypowiedzi podstawione
Czytam twoją wypowiedź i nie wierzę własnym oczom, że w XXI wieku występują takie przypadki ciemnoty i nieuctwa! Wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Zakończyłem zrzut, zbliżam się na wschód”. Co robił Ił-76 nad lotniskiem w Smoleńsku?
Ten Ił przywiózł samochody i ekipę mającą przewieźć naszą delegację do Katynia. A skoro nie mógł we mgle wylądować, to wyszło, że zostawiał ślad aerodynamiczny, który oprócz sztucznej mgły, helu, meaconingu, magnesu, trotylu i nitrogliceryny i.t.d  posłużył do zamachu.   
- Porównaj fakty. Włącz myślenie ----- Katastrofa amerykańskiego Boeinga 747 w Lockerbie - zamach terrorystyczny - eksplozja - znaleziono 10 000 szczątków. Katastrofa polskiego Tupolewa 154M w Smoleńsku - upadek z wysokości 5 metrów na błotniste podłoże - znaleziono 60 000 szczątków.
Sprawdź w powszechnie dostępnych materiałach, z jaką prędkością i w jakiej konfiguracji Tupolew zderzył się z ziemią, spadając "z wysokości 5 m".   
Pamietacie rosyjski płotek obok pancernej brzozy? A wiecie, że TU-154 na pełnej mocy 3ech silników ma 29 TON ciągu?! Co stanie się z takim płotkiem, gdy dmuchnie na niego 29 ton spalin? Na zdjęciach po wypadku płotek nietknięty !
Pozostał nietknięty, bo na niego dmuchnęło duuuuużo mniej niż 29 ton spalin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...