Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezentacja Lubelskiego Węgla KMŻ, dzisiaj w galerii Olimp

Utworzony przez tor, 1 lutego 2013 r. o 09:04
Po podpisaniu kontraktu WARSZAWSKIEGO przez Cama w Gdańsku ja wyleczyłem się z obecnego klubu i żużla w Lublinie na nadchodzący sezon. Dziękuję Panie Sprawka, że po 25 latach kibicowania drużynie pierwszy raz nie mam ochoty płacić za spapranie sytuacji w klubie i ratwowanie budżetu po tak udanym sezonie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy zawodnicy muszą mieć sezon KONIA! Wystarczy jedna kontuzja i nastąpi brak rywalizacji w zespole, bo każdy będzie miał miejsce. Prawdziwy kibic wie że żużel to sport bardzo kontuzyjny! a z formą po kontuzji to różnie bywa:( Co wtedy gdy trafią się dwie kontuzje??Wtedy zacznie się nerwowe poszukiwanie, wypożycznie pozostałych ogórków za duże $ i taki DRYML znowu trafi do Lbn! I co wtedy z budżetem??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z Tor-em. Ja kibicuje od 6 roku życia czyli 35 lat i jeszcze nie widziałam aby jakiś klub poddał sie przed sezonem. To jest niestety skład na spadek. A zakontraktowanie jednego i to słabego obcokrajowca to marny żart, patrząc na składy WSZYSTKICH klubów pierwszoligowych. Jeśli Zarząd nie czuje sie na siłach podejmować najmniejszego ryzyka to może czas oddać kierownictwo klubu? Jak długo można rządzić w opozycji do kibiców? Czy na pewno Ci kibice przyjdą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z takim podejściem do kibiców miejsce tego klubu i sprawki jest w drugiej lidze.Brawo panie prezesie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...