Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent Andrzej Duda obniża wiek emerytalny

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 listopada 2016 o 18:44 Powrót do artykułu
Nie tylko w tym temacie, ten głupawy uśmieszek wszystko wyjaśnia.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Taaaaa , prezydent obniża , to ja , pan , pani , spoleczeństwo zrzuci się na ta kiełbasę wyborczą.
0
Wycie opozycyjnej neotargowicy - bezcenne!!
0
a ja zakładam, że kuźwa w przyszłym roku nie umrę i wezmę przez 3 miesiące emeryturę wypracowaną przez 40 lat pracy, oby Bozia tych cholernych pisowców pokatała, bo za seks i rozmnażanie się za darmo moment wprowadzili a już za pracę obiecywane tj,. wiek emerytalny i zwiększona kwota wolna od podatku ociągają się. Boże ukaż ich i to porzadną karę, Boże gdzie jesteś.
0
Przez JEDEN rok partioci prawicy zrobili dla kraju więcej dobrych rzeczy, niż ten sq dezerter rudzielec przez całe 8 lat.
0
zaczynamy żyć w normalnym kraju.Szkoda tylko że tak poźno.
0
Kasy im zbraknie i wtedy prawica bedzie zadowolona
0
Jaka to prawica? Co ty piszesz? Pis poza włażeniem w du.. kosciolowi jest lewicowy. Obnizenie wieku to typowe lewicowe dzialania.
0
Ciekawe... a kto tw filozofa zrobił człowiekim 25 lecia lubelszczyzny?
0
Podziekuj PO za to, ze podwyzszyli wie emerytalny.
0
a ja mogę podziękować solidarnościowcom z lat 80 za to, że nam podwyższyli wiel emerytalny, bo za komuny było 60/65 , praca dla każdego, to źle tym solidarnościowcom było a jak pozabierano nam to wszystko i siedzą cicho, gdzie są solidarnościowcy, czy nie wstd wam, że nami pracującymi tak pomiatają, za darmo dają 500+ a za pracę jałmużna, o to wam chodziło, wstyd.
0
chacha hihi, te same styropianowe gnidy wprowadziły w tydzień nowe zasady emerytalne a teraz inne nie potrafią wyjąć dawnych ustaw z szuflady oraz włączyć starych programów informatycznych liczących emerytury!! To świadczy o tym, że nowa ustawa emerytalna podPiSze nam kaźnię na stare lata i żebranie...
0
hhhej....wez człowieku lekarstwa albo zmień lekarza.
0
A emerytury głodowe. Rządzący. sami wiedzą ile oni mają zarabiać
0
ludzie po wuj wy chodzicie na te wybory, wczesniej przez 8 lat rzadzili przez was wybrani ci co was rąbali równo, teraz kolejni, zróbmy w końcu porzadek w tym pieprzonym kraju, mamy my większością ludości rządzić to weżmy rządy w swoje recę i na ulicę, nie marsz, bo to ich już nie rusza, walka, walka
0
nie pamięta co obiecał przed wyborami prezydenckimi? Wtedy gwarantował obniżenie wieku emerytalnego w trzy miesiące od jego wybrania.
0
Idiotyzm totalny. Skąd wziąć pieniądze. Jakie będą wysokie emerytury. Kto wypracuje na te emerytury.Niezłomny prezydencie zastanów się zanim coś powiesz a dwa razy przemyśl zanim podpiszesz jakiś idiotyzm stworzony przez pis-uary
0
użytkownik niezarejestrowany napisał:
idiotyzm totalny. skąd wziąć pieniądze. jakie będą wysokie emerytury. kto wypracuje na te emerytury.niezłomny prezydencie zastanów się zanim coś powiesz a dwa razy przemyśl zanim podpiszesz jakiś idiotyzm stworzony przez pis-uary
skąd wziąść pieniądze , a z 500+, bo 500+ leży i się pieprzy, a emeryci mają swoje uzbierane piueniądze, i jako przyszły emeryt oddajcie mi co moje i się od***cie odemnie. kto wypracuje, ci co się pieprzą i rozmnażają  dostając za darmoooooooooo 500+, bo my obecni emeryci i przyszli nie dostawaliśmy za zron=bienie sowich dzieci za darmo 500+, myśmy za 500+_ za***ali na te swoje dzieci. patafiane cholerny
0
Niewidoma staruszka mieszka sama w ruinie. "Ktoś musi mi pomóc"
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: