Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ale jaja ... I to ma byc sprawiedliwosc? dudus farsa.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naród sobie wybrał, to teraz ma :D Brawo narodzie!
Viva la Pologne, viva le narode 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAK SŁÓW!!!! PIERWSZE CO TO SWOICH UŁASKAWIA!!!! KTO NA NICH GŁOSOWAŁ???????????????????????????????
ja, on , oni, my, wy, wszyscy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak działa DUDAPOMOC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
huyuyu ciebie pierwszego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O zgrozo !!!! To mamy Prawo I Sprawiedliwość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Duda, dorównał pan do poziomu Nikodema Dyzmy! Gdyby żył Tadeusz Dołęga-Mostowicz dopisałby na pewno nowe rozdziały powieści z panem, jako głównym bohaterem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smutny dzien ... Prezydent nie szanuje prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam te komentarze, to sobie tak myślę, że niczym się nie rozbicie od tych zamachowców z Paryża, jeden drugiego zastrzelił dla dobra partii, nie wiary, przetrwania narodu, tylko paru oszustów udających patriotów. W tych komentarzach jest tyle nienawiści..... Opamiętajcie się trolle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to zla decyzj prezydent jak widac kto rzadzi w polsce pan prezes ktory ma w glowie tylko jedno jal leszka s. p. zrobic bohaterem narodowym ktory polegl na polu chwaly ido tego celu wykorzysta wszystkie swoie wplywy a narod ma w dup. .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaczyna się - państwo kolesi. Duda i Szydło to marionetki w rękach Jarosława Boskiego Wielkiego... ciekawe co będzie dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro na każdym etapie można ułaskawić PRZESTĘPCĘ, to już przed pierwszą rozprawą również!!! Już nigdy nie będzie można skazać pisowskiego partyjniaka, bo dupapomoc zadziała. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zeby ciebie nie ułaskawił
Dokładnie!!!, Boją się PO-wcy i PSL-owkie Lewaki....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tępę lubelskie gówniaczki xD xD Duda pozamiatał was cebulaki GG WP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guest (17 listopada 2015 o godzinie 22:37) prezentuje poziom typowego zwolennika p. Kamińskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat tu Dudi ma rację. Proces Kamińskiego to jedna z kilku rzeczy których nie wybaczę PO. ( spokojnie - nie lubię Pisu)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ej ale przykro mi że TV Wam już przeżarło percepcje i nie jesteście w stanie sami poszukać informacji i ich obiektywnie przeanalizować. Świadczy o tym te 73% osób, które uważają, że to zła decyzja, to pewnie janusze polityki po 35 roku życia nie umiejące korzystać z internetu pijące z mediów głównego ścieku. Nie wiem po co tracę czas na pisanie tego komentarza skoro i tak jesteście za ciaśni, żeby pojąć ogrom xD xD żyjcie dalej nie przeszkadza mi to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaczyna się czarowanie. Po 8 latach PiS i Duda zrobią wszystko żeby dokonać ogromnej zemsty. I nie myślcie, że wszystko będzie zgodne z prawem. Ważne, żeby na 4 lata(może dłużej) przystawić swoje świnie do koryta, żeby się nażarły do syta, a obietnice przedwyborcze - może jakąś się spełni, lub nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent Andrzej Duda jest prawnikiem, jak z koziej d-py bęben.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak prezydent ramię w ramię z PiS będzie działał ponad prawem to zaraz będziemy mieli samozwańcze państwo pISS...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...