Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czego się nie robi dla gawiedzi...A Ziobro co na to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gbyby to zrobił Tusk lub Monika Olejnik już nie mówiąc o Wojewódzkim to wszyscy pieli by z zachwytu !!! Wiadomość o tym obiegła by cały medialny świat i wszyscy z elity i salony pławili by się w zachwytach .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie można znaleźć wzór oświadczenia, jeśli nie wyrażam zgody na to, żeby mi wszczepiono jakikolwiek kawałek Dudy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DU.A = OBŁUDA !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamawiam pluca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....uprzejmie proszę o zmiłowanie się nad moją skromną  osobą i w razie potrzeby nie korzystanie z części zamiennych pozyskanych od osoby wspomnianej w artykule.....  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Interesujący artykuł doprawdy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja nie wyrażam zgody ponieważ moje organy nie nadawałyby się do przeszczepu z powodu niedożywienia, ponieważ ja jako osoba pracująca za jałmużnę, któremu starcza na miskę zupy i kromkę chleba i nie mam pieniędzy aby dostarczać wystarczająco witamin dla mojego organizmu. Po wprowadzeniu programu 500 + uważam, że te rodziny będą mieć zdrowe organy do przeszczepu, ponieważ one będą dezynfekowane już lepszym gatunkiem wódki a nie piwem i jabolem jak było dotychczas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po śmięrci prezydenta mohery będą się zarzynać by mięć coś od niego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako zwolennik transplantacji, powinien zrobić to już dawno, a nie przed kamerami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lekarz ,który by pobrał szlachetne organy z miejsca mógłby swoje przekazać do transplantacji,bo nie miałby już życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie czy ktoś wiedząc od kogo pochodzą chciałby je na pewno mieć .... ? A propos - Czy aby Prezes pozwolił podjąć taką decyzje :-) ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co jeszcze podsuną do podpisania dla prezydenta? ponoć prezes boi się dać potrzymać swojego kota w obawie by ten go nie podpisał hi , hi , hi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lipa pod publiczkę modne było 10 lat temu .większość w tym moja cała rodzina właśnie od 10 lat taki dokument nosimy a nasz niby prezydent robi z siebie PAJACA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niech mnie bozia broni! nie wezmę! organy przeżarte obłudą! N.b rada: p. Duda, lepiej się nie chwalić, bo jak łże-prezio zechce się odmłodzić ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co sobie wybraliście takie organy będą wam grać i jeszcze ich sklonują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...chciał zabłysnąć, to mógł posypać się brokatem. A tak wyeksponował własną osobę na   pośmiewisko. Najzabawniejsze w całej farsie jest to, że moherowa hołota tego nie potrafi dostrzec.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piekny gest Panie Prezydencie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strasznie żałosny chwyt by odzyskać popularność. Większość potencjalnych dawców nie lansuje się w mediach. Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paznokcie u nóg też można dostać od Pana Prezydenta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...