Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent Kołodziej Wnuk zamiast do sądu, poszła na obchody

Utworzony przez luz, 22 maja 2010 r. o 13:55
no cóż -bezczelność nie zna granic !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za ohydna baba!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEDEN OKULISTA Z ZAMOŚCIA PODEJRZANY O JAKIEŚ TAM RECEPTY, RADNY SEJMIKU WOJEWÓDZKIEGO PRZEZ 3 LATA NIE STAWIAŁ SIĘ W SĄDZIE (I GDYBY NIE P. PITERA TO SPRAWA BY SIĘ PRZEDAWNIŁA) I NIC MU NIE ZROBILI DALEJ JEST WAŻNYM CZŁONKIEM WŁADZ. A PANI WICWPREZYDENT TO MOŻE WIĘCEJ. CZŁONKOWIE WŁADZ NIE PODLEGAJĄ WYMIAROWI SPRAWIEDLIWOŚCI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO WY NIE WIETA ZE ONA JEST KTUS I BYLE SEDZIA NIE BEDZIE JEJ ROZKAZYWAL?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zero honoru!!! Taka sama miernota jak Wasyl. Szkoda, że Lublinem rządzą nieudacznicy i krętacze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawo to proszę Wysokiego Sądu ma na końcu pleców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten babsztyl robi sobie kpiny z Wysokiego Sądu???????? Wysoki Sądzie kilka tygodni temu słyszałem że ta kobieta na następną rozprawę ma być doprowadzona przez po0licję i co??? Drwi z Wysokiego Sądu!!!!!Dlaczego?? Czyżby była taaaaaaka moooocna??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co się teraz wyprawia w MPWiK woła o pomstę do nieba!!!!! Prywata do sześcianu!!!!!! Ludzie boją się już do siebie odzywać i cokolwiek komentować. Słyszałam że władze wprowadziły kontrolę korespondencji imiennie adresowanej do pracowników?? Czy to jest zgodne z prawem???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obciążyć ją kosztami dla przykładu - w końcu to osoba publiczna i powinna dawać przykład. A swoją drogą gratuluję osobom, które na nią głosowały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obciążyć ją kosztami dla przykładu - w końcu to osoba publiczna i powinna dawać przykład. A swoją drogą gratuluję osobom, które na nią głosowały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta pani kpi sobie z prawa i ma prawo należy do peło. prawo jest dla was durnie głosujące na peło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta pani jawnie jaja sobie robi i kpi z sądu ja sprawdził bym czy ta pani tak na zawołanie choruje kto wydaje jej te zwolnienia i dlaczego olewa sąd idąc na impreze przecież sąd wazniejszy chyba ze ma takie układy ze i sąd usadzi. Powinna dostać teraz kare 10 tyś to by cos odczuła i sądu nie ośmieszała Chyba ze SĄDY są tylko dla biednych tz dla plebsu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koleś--ostwo napisał:
Ta pani jawnie jaja sobie robi i kpi z sądu ja sprawdził bym czy ta pani tak na zawołanie choruje kto wydaje jej te zwolnienia i dlaczego olewa sąd idąc na impreze przecież sąd wazniejszy chyba ze ma takie układy ze i sąd usadzi. Powinna dostać teraz kare 10 tyś to by cos odczuła i sądu nie ośmieszała Chyba ze SĄDY są tylko dla biednych tz dla plebsu.
OSOBA KÓRA POWINNA DAWAĆ PRZYKŁAD JAJA SOBIE ROBI TO JEST MOŻLIWE TYLKO W POLSCE-----A KTO JEJ TE ZWOLNIENIA TAK NA ZAWOŁANIE WYPISUJE A Z TEGO CO CZYTAŁEM TO I CHYBA Z DATAMI WCZEŚNIEJSZYMI BO CZAS NA DOSTARCZENIE LUB POINFORMOWANIE MIAŁA WIEC KARA POWINNA BYĆ NIE UMOŻONA A TERAZ ZA KOLEJNY RAZ ROBIENIE SOBIE JAJ MINIMUM 5000TYŚ.----POWINNA PODAC SIE DO DYMISJI--PREZYDENCIE PROSZE JA ODWOŁAC I NA BRUK CO TO ZA PRZYKŁAD DLA SPOŁECZEŃSTWA ---CZY SĄDY SĄ TYLKO DLA BIEDOTY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci co chcieli PO to mają przedsmak tego co oni potrafią i będą robić jakby doszli do władzy -Niech nas jakakolwiek opatrzność z którego bądź kościoła przed nimi nas BRONI broni , przed PO , i PSL-em !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dosc ze paskudna z mordy to jeszcze kpi z prawa i obywateli naszego miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Perezydent !!! Czy nie wstyd Pani tak postępować, gdzie są wzorce, czy w Państwie Prawa można lekceważyć Sąd, gdzie jest Pani honor. Czas dymisji !!! Jak można tak postępować i nie szanować prawa, czy będzie Pani miała jeszcze honor wystąpić w Sądzie jako Prezydent. Wstyd i hańba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem do tyło 16 zł - właśnie zwymiotowałem pizze zobaczywszy załączone do art. zdjęcie - tyle razy prosiłem bez fotek tej pani - wyśle DW paragon za pizze niech mi zwrócą kasę !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tacy ludzie jak Kołodzij Wnuk czy Palikot psują opinię o PO!!! Nie jestem zwolennikiem PiSu bo to taka sama cholera tylko w innym opakowaniu ale zgodnie ze słowami Wałęsy " nie chcem ale muszem" zagłosuje w tych wyborach na prezydenta miasta z PISu!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cdn napisał:
Tacy ludzie jak Kołodzij Wnuk czy Palikot psują opinię o PO!!! Nie jestem zwolennikiem PiSu bo to taka sama cholera tylko w innym opakowaniu ale zgodnie ze słowami Wałęsy " nie chcem ale muszem" zagłosuje w tych wyborach na prezydenta miasta z PISu!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taka wiceprezydent do siłą trzeba zaciągnąć.tak samo jest w Puławach syn pani wiceprezydent Ewy wójcik chodzi i straszy ludzi na mieście.gangster kartoflany bo jak myśli że mama wysoko jest postawiona to mu wszystko wolno.Kabel się synkowi od wyobraźni odpiął !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...