Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent Lublina Adam Wasilewski apeluje o odwoływanie imprez rozrywkowych

Utworzony przez boruszeek, 10 kwietnia 2010 r. o 13:05
dlaczego mamy konczyc z roznynymi imprezami niektórzy wcale nie przepadali za naszy prezydentem jest to moze zaloba ale kiedys to musialo juz nastapic... jest mi ozywiscie zal ale zaloba obejmuje chyba rodzine i znajomych mi np jak ktos umrze to nie ma rzaloby narodowej i nikt na to nie zwraca uwagi kaczynski byl tez zwyklym czlowiekiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
boruszeek napisał:
dlaczego mamy konczyc z roznynymi imprezami niektórzy wcale nie przepadali za naszy prezydentem jest to moze zaloba ale kiedys to musialo juz nastapic... jest mi ozywiscie zal ale zaloba obejmuje chyba rodzine i znajomych mi np jak ktos umrze to nie ma rzaloby narodowej i nikt na to nie zwraca uwagi kaczynski byl tez zwyklym czlowiekiem
Byś sie wstydz/wstydziła pisać takie rzeczy... nikt Ci nie broni imprezy skoro nie masz sumienia uczuć i współczucia to idź i baw się..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja apeluje o nie odwolywanie zadnych masowych imprez! Poniewaz uwazam ze jak Ja bym umarl to wolalbym zeby mnie pozegnano z usmiechem na twarzy i w wesolej atmosferze! Stala sie tragedia oczywiscie kazdemu jest zal mi rowniez ale dlaczego maja dodatkowo cierpiec na tym mlodzi ludzie?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W obliczu takiej tragedii nie mozna kierowac sie sympatiami politycznymi. pamietaj, ze w tym samolocie bylo blisko 100 osob. to jest wielka tragedia nie tylko dla rodzin ofiar, lecz z uwagi na status pasazerow, jest to tez tragedia dla calego narodu! dla ciebie tez...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego? Może z szacunku dla głowy państwa, dla ponad 100 osób, które zginęło w drodze do Katynia, w drodze do miejsca gdzie zginęło wielu Polaków. Dziś sympatie czy antypatie do Prezydenta nie są ważne, liczy sie fakt że nie żyje przewodniczący Naszego kraju, wielu urzędników, których to właśnie Polacy wybrali, szefowie sił zbrojnych, duchowni, a także ludzie, dla których pokład samolotu był miejscem pracy- pilot, stewardesa. Według mnie i wielu innych osób, to nie jest tragedia tylko rodzin zmarłych, ale także 38 milionów Polaków!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś Polakiem? Wiesz kto zginął? Prezydent Twojego kraju. Zastanów się trochę zanim coś napiszesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
boruszeek napisał:
dlaczego mamy konczyc z roznynymi imprezami niektórzy wcale nie przepadali za naszy prezydentem jest to moze zaloba ale kiedys to musialo juz nastapic... jest mi ozywiscie zal ale zaloba obejmuje chyba rodzine i znajomych mi np jak ktos umrze to nie ma rzaloby narodowej i nikt na to nie zwraca uwagi kaczynski byl tez zwyklym czlowiekiem
jezeli masz troche szacunku do zmarlych i odrobine sumienia -zrozumiesz. jest to niewyibrazalny bol dla rodzin osob ktore zginely, jest to czas zadumy i refleksji, jeden z najwazniejszych momentow w historii a Ty zadajesz zdawkowe pytania, zaloze sie ze NIGDY TEGO NIE ZROZUMIESZ, moglabys choc troche pochylic czola nad taka strata. wspolczuje Ci serdecznie twojego rozumownia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
boruszeek napisał:
dlaczego mamy konczyc z roznynymi imprezami niektórzy wcale nie przepadali za naszy prezydentem jest to moze zaloba ale kiedys to musialo juz nastapic... jest mi ozywiscie zal ale zaloba obejmuje chyba rodzine i znajomych mi np jak ktos umrze to nie ma rzaloby narodowej i nikt na to nie zwraca uwagi kaczynski byl tez zwyklym czlowiekiem
jesteś ku....wo głupszy od mojego psa !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie rozmawiajcie z kretynami, nie ma co sie znizac do ich poziomu. Jak chca niech sie ciesza i bawia. Glupi glupim zostanie. [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik wschodni tak się tymi przykrymi informacjami chwali nawet banneru nie zmienili ni nic .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacy wy ludzie poj.... jestescie , nie umiecie uszanowac ludzi ktorzy zgineli , ludzi ktorzy sa w zalobie, szkoda ze to nie wy lecieliscie tym samolotem, rzeczywiscie krolewnom korona z glowy spadnie jak sobie na dyskoteke nie pojdzie, leczcie sie ludzie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skąd sie biora tacy bezmózgowce to ja nie wiem.... dla gówniarzy to swiat sie kończy tylko na imprezach, piciu itp... ciekawe jak daleko tak dojdziecie, skończycie jak żule, lumpy co myslą że im wszystko wolno ibe dą żebrac pod sklepami na tanie wino byle łeb za...bac tylko byle szybko zmadrzeliście bo ciężka nasza dola z takimi jak WY!!! [*] dla zmarłych tragicznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystko odwolane zaloba ,placz ,a zobaczcie na market tesco lublin .ani jednej flagi.podobno anglicy tak kochaja polakow tak wspolczuja ,a nienakazali tym bezmuzgowcom z zarzadu tesco zawiesic flagi,a oni oczywiscie sie nie domysla bo to kosztuje.szczyt chamstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kamiloLKR napisał:
Ja apeluje o nie odwolywanie zadnych masowych imprez! Poniewaz uwazam ze jak Ja bym umarl to wolalbym zeby mnie pozegnano z usmiechem na twarzy i w wesolej atmosferze! Stala sie tragedia oczywiscie kazdemu jest zal mi rowniez ale dlaczego maja dodatkowo cierpiec na tym mlodzi ludzie?!
Wiesz dlaczego -bo obowiązkiem obywatela jest oddać hołd swojemu prezydentowi a jeżeli nie był Twój prezydent bo jesteś obcokrajowcem to jako gość w tym kraju też wypada Ci uszanować ogłoszoną żałobę i dostosować swoje zachowanie do ogólnie panującej atmosfery ,a jeżeli jesteś jednak "Polakiem" i optujesz za zabawą to wróć na prowincję i tam zapytaj ludzi patriotów lokalnych którzy ginęli za ten kraj dlaczego ? Bo albo można być zwykłą hołotą i wtedy nie ma się szacunku dla niczego, ale dobrze jest to mieć wypisane na czole by łatwiej śmiecie takie utylizować -albo ogłaszać to wszem ja i tu pełne dane olewam czy inne epitety ale czy się ODWAŻYSZ ? ja wątpię .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...