Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent Lublina: Nie będzie połączenia IV LO z gimnazjum

Utworzony przez PiotrER, 7 marca 2011 r. o 10:09
no brawo dla Żuka! Pominawszy fakt ze pomysl laczenia tych szkol byl od samego poczatku absurdalny to bylby pierwszy znany mi polityk, ktory zrobil co obiecal ... i w koncu jakas sensowna dezycja w tym grajdołku. Przesłanek EKONOMICZNYCH nie bylo w tym przypadku ŻADNYCH - zatem miejmy nadzieje ze autopoprawka przejdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Pan Prezydent Żuk ! Decyzja godna Męża Stanu. Podziwiam to , że nie ugiął się Pan naciskom i nie przyklepał naprędce zrobionego projeku Projektu, który do jednego worka wrzucił szkoły wymagające: a/ natychmiastowego wsparcia i zmian ponieważ mają : małą ilość uczniów,słaba perspektywę rozwoju a zajmują dużą powierzchnię b/ wspierania i rozwoju tak istotnego dla Lubelszczyzny ( szkoły zawodowe). Szkoły te zostały wcześniej wyposażone w sprzęt i wyremontowane pod kątem nauczania c/ szkoły ( i to jest bardzo dziwne ), które doskonale sobie radzą obecnie i poradzą w przyszłości. Przedstawione przez UM Wydział Oświaty argumenty ekonomiczne i reformatorskie zostały obalone, ale zostały obietnice personalne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Pan prezydent! Podoba mi sie Pan coraz bardziej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiedzialam,że Pan Prezydent Żuk to normalny facet!!!! Podoba mi się za to,że nie boi się i odważnie podejmuje słuszne decyzje.Jak tak dalej będzie rządził to będzie OK!! Może również zrobi porządek w LUBELSKICH URZĘDACH, przydałoby się zredukować kilka nowo utworzonych stanowisk ,które w ostatnich latach stworzono dla swoich znajomych i rodziny ( tak jest w naszej kochanej OŚWIACIE ).Dyrektorom szkół każe się oszczędzać i ci dyrektorzy,którzy boją się o swoje ciepłe (zajmowane od lat) POSADKI ,posłusznie wykonują ich polecenia i w ramach oszczędności????!!! likwidują etaty a zwalnia się ludzi wartościowych i odsuwa ich się na margines. Jest to przykre i smutne. Mam nadzieję, że Pan Prezydent i w tej dziedzinie zrobi porządek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...