Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Maliniak posluszny
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Toudi podnóżek razem ze swoim księciuniem wprowadzają system białoruski.
0
Duda zachowal sie jak polityczny aparatczyk
0
to jest prezydent wszystkich Polaków? hahahah budyńiowy
0
Maliniak posluszny
Lepiej Maliniak niż  pijak szoguniasty!
0
Maliniak posluszny
Lepiej Maliniak niż  pijak szoguniasty!
0
Nie powtarzaj się Pis-do !!!
0
Bardzo dobrze niech robią porządki po PO. Przez 8 lat to oni robili co chcieli, a jak się role odwrócił to foch i ciągła krytyka
0
Panie Jarosławie - tak nie można ! Budzić prezydenta z samego rana to niehumanitarne !!!
0
A niech hołota Polaków wyjedzie!
0
Dla mnie to skandal i tylko tak można określić takie procedury
0
Oj Oj Guest Ty chyba jestes nawiedzony !!!!!!!! To normalne ze teraz mowi sie o porzadkach co ma mowic opcja ktora objela rzady ?????/ wspomnij sobie od wielu lat tak jest najpierw audyty potem rozliczanie a na dzialanie kazdej partii nie wystarczylo czasu !!!!!!!! tylko te rozliczania kosztuja nas podatnikow nie tych ktorzy sie bawia !!!!!
0
Duda zachowal sie jak polityczny aparatczyk
Nic dziwnego ,bo to młody człowiek ,którego wypromował pan JK I. PO nie zachowało się poważnie w czerwcu,  zmieniając ustawę o TK, ale jeśli X napluje Y w twarz, to wcale nie oznacza ,że ja mogę Y dać po ryju !!! Biedny kraju ,nie masz już ci ratunku dla ciebie...;-(((
0
Marionetka Jarusia !
0
Czynności procesowe wykonuje się w godzinach 6.00 - 22.00 jeżeli ten czas nie został zachowany ślubowanie jest nie ważne. Amen
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: