Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent Żuk skarży do Sejmu na posła Kabacińskiego

Utworzony przez płatnik podatków, 27 marca 2013 r. o 13:33 Powrót do artykułu
czy ta OSOBA PUBLICZNA ( niejaki Żuk) szanuje mieszkańców miasta, którzy wybrali go na stanowisko prezydenta. Do kogo mamy się skarżyć my, utrzymujący z naszych podatków całe to towarzystwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan cenzor jest bardzo szybki, moje gratulacje za usunięcie komentarza pozbawionego wulgaryzmów a jedynie przeciwny żukowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz za PO krytykowanie władzy bardzo źle może się skończyć! Staruch za przyśpiewki na stadionie 8 miesięcy siedział, ileś tam osób do wariatkowa zamknęli, a i seryjny samobójca grasuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I słusznie. Trzeba zwalczać warcholstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam prosbe dostałem kare za wyciecie drzewa na działce a ktos je ukradł musze do 30marca wpłacic 30tyś zł moze mi ktoś pomóc.nr konta 42132015371338742030000001
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
Mam prosbe dostałem kare za wyciecie drzewa na działce a ktos je ukradł musze do 30marca wpłacic 30tyś zł moze mi ktoś pomóc.nr konta 42132015371338742030000001
czekaj zaraz ci wplace 35000 zebys jeszcze zostalo 5000 na ruchy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisz do sejmu jeszcze o Radnym Krawczyku i Radnym Nowaku i koniecznie o wspaniałym pomyśle nowej pensji dla prezesa LPECu może dzięki Panu w tym sejmie też uchwala prawo aby każdy zarabiał po 20 tys miesiecznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stadion dla chołoty piłkarskiej, lotnisko dla garstki podróżnych, teatr w wiecznej budowie dla rodziny Palikota, skatepark dla garstki zapaleńców, pałac dla urzędu marszałkowskiego dla kupy nierobów, tor rowerowy zawsze zamknięty, lunark,cyrk itp itp.... Kupa forsy jest wydawana na zabawki, na zbędne rzeczy . A wystarczyłaby jedna porządna droga do Warszawy. A w Starostwie Powiatowym co tydzień jakaś imprezka , jest żarcie gratis i wódeczka sie znajdzie. Jest git.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze. Są w takim razie sposoby co do Panów z Ruchu Palikota. Widać Kabaciśńki chce dorównać swojemu szefowi. Ale po tym co Palikot powiedział o papieżu, to już nic mnie nie zdziwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk nie musi już dbać o renomę, bo rzeczywiście ma ją zapewnioną dzięki swojej pracy. Jednak niedorzeczne jest że nawet przez takie ruchy nazwisko Kabaciński jest coraz bardziej znane. A pan póki co niczym jeszcze się nie zasłużył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kabacińskiemu już dziękujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zasadzie posłowi z Ruchu Palikota i tak to nie pomoże - ale cieszę się, że swoją klasę potwierdził Żuk. Są ludzie z którymi się nie rozmawia, a co do oceny i rozliczenia go za takie sprawy są do tego instytucje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co mu zrobią. Powinni na przykład zakazać powielania jego nazwiska w mediach. Ciekawe, czy by zadziałało i było odpowiednią karą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żuk to złodziej menda jak tusk pieprzy głupoty a miasto doi na miliony ustawia przetargi a jego pensja to ponad 20000zł miesiecznie a pozatym Donosil UB.pewnie zaraz moja opinia bedzie odrzucona bo DW to jego prywatny folwark,i kupuje dzienikarzy to niepiszą o jego brudach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podziwiam liczbę lizusów piszących peany w godzinach pracy na słuzbowych kompach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WON ŻUKOM napisał:
żuk to złodziej menda jak tusk pieprzy głupoty a miasto doi na miliony ustawia przetargi a jego pensja to ponad 20000zł miesiecznie a pozatym Donosil UB.pewnie zaraz moja opinia bedzie odrzucona bo DW to jego prywatny folwark,i kupuje dzienikarzy to niepiszą o jego brudach!
Wszyscy tam chleją razem,jedno czerwone bydło !!!! Dymają ten kraj i jego NARÓD ile się tylko da .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak się wymyśla i kłamie to potem takie są tego skutki prawda panie kabacinski?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i ma racje bo niby co ten kabacinski zrobil dla LUBLINA procz paru marnych prowokacji/happeningow? podpowiem NIC tylko blaznuje, lansuje siebie, prowokuje,klamie itp niech krajan palikota omija lublin szerokim lukiem, tutaj go nie chcemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WON ŻUKOM napisał:
żuk to złodziej menda jak tusk pieprzy głupoty a miasto doi na miliony ustawia przetargi a jego pensja to ponad 20000zł miesiecznie a pozatym Donosil UB.pewnie zaraz moja opinia bedzie odrzucona bo DW to jego prywatny folwark,i kupuje dzienikarzy to niepiszą o jego brudach!
wyznawcy teorii spiskowych nie śpią ps: nie było trotylu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budryl napisał:
Kabacińskiemu już dziękujemy.
Precz z tą łajzą!!! Kabareciński=kabaret
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...