Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Problem z erekcją... i nie tylko

Utworzony przez Gość, 10 listopada 2015 r. o 23:00
Mój mąż po zastosowanym leczeniu ma problemy z erekcją, po części to psychika, po cześci efekt działąnia leków i choroby. jednak lekarze twierdzą że ją pokonał. On jednak nadal uważa, że jego koniec jest bliski i zostane wdową. Zaczynam mieć tego dosyć. Rozmawiałam z jego lekarzem i zapytałam się czy może brac tego rodzaju srodke jak iqman. Powiedział, że może, co do tego jakie będzie efekt, to on gwarancji nie da, bo jego zdaniem w tym przypadku dużo daje też psychika. Oczyiście o rozmowie z psychologiem nie ma mowy - kolejny "konował" który będzie go oszukiwał... Leku też nie chce, bo jeszcze mu się zachce, a wmówił sobie,że jak będziemy sie kochać, to na pewno będzie ciąża i zostawi mnie i malutkie dziecko... Bzdura... On jest juz zdrowy, a możliwośc śmierci podobna do tej, jak smiertelne potrącenie na przejściu przez ulicę... Już nie wiem co robić...Jak czytałam, to środek tego typu może naprawde pomóc, ale jak doniego dotrzeć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakieś k..wa gender. Piszesz, że jesteś  kobietą a podpisujesz się jako gość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie nie ma obecnie lepszego środka wspomagającego potencję, jak właśnie IQman. Sam go brałem i moim zdaniem skutecznośc rewelacyjna a co ważniejsze efekt stały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[table] Ja sam stosowałem IQman i jak najbardziej jestem zadowolony, w końcu jakiś srodek przywrócił mi ze tak napiszę równowagę w tym względzie... [/table]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...