Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Problem z PKS Wschód. Czytelniczka: "Kasy otwarte, ale biletu nie kupiłam"

Utworzony przez frodo baggins, 23 stycznia 2013 o 13:55
SOBCZAK - WŁADCA BILETÓW
Zaloguj się, aby oddać głos
0
szefowa OPZZ czyli czerwonych związków zawodowych znowu chce rządzic. komuna wraca ??z
0
przynajmniej kobiecina miała odwage się podpisać pod listem, a p. Sobczak przecież pks-em nie jeździ więc co go to obchodzi.
0
Troszkę późno na takie żale. To związki nie widziały co się dzieje? Lament jak się zes...ło.
0
Pani Wiesławo PKS Wschód nie podstawia tych dużych autobusów do Łęcznej czy Lubartowa To pojazdy prywatnych firm które płacąc za korzystanie z dworca długo umożliwiały istnienie tego PKS-u
0
Kupowanie biletu w kasie to juz obyczaj zanikający
0
pomysł - jak wyhu..c obywatela, w 100 % wniósł wieloletni likwidator, specjalista od zarabiania miliona na upadających spółkach, pan Celejewski. Jakoś czuję jego pomysły w tych koncepcjach. Facet zna się na rzeczy, jak wejść do spółki za złotówkę, a po upadku wyjść z milionem. Pracowałem z nim, to wiem ...
0
nieczerwony napisał:
szefowa OPZZ czyli czerwonych związków zawodowych znowu chce rządzic. komuna wraca ??z
To nie o rządzenie chodzi tylko o bałagan w PKS !!! Po II wś.w Polsce nie było komunizmu, był socjalizm i PRL.
0
Pan Sobczak w TVP Lublin o sytuacji PKS Wschód mówił, że jedyna radą na uratowanie sytuacji jest likwidowanie kursów i sprzedaż majątku należącego do przewoźnika. Taki pomysł daje nam samorządowiec, zarabiający ok 14 tys. zł miesięcznie. Panie Sobczak, na takie pomysły to i ja mogę wpadać... za darmo...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: