Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Problem ze światłami przy zjeździe z S17 w Bogucinie (list)

Utworzony przez Paweł, 31 sierpnia 2013 o 14:52
prawo prawem , zasady zasadami, czasami trzeba pomyśleć i odbiec od zasad zeby wszystko współbrzmiało
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W Polsce to od wieków panuje bezmyślność, debilizm i durnota. Zaczyna się to od rządzących a kończy na światłach, ukradzionym asfalcie itp. Mało jest rzeczy pomyślanych i przemyślanych, które slużą ludziom. Myślenie kończy się na poustawianiu bezsensownych świateł i na twarzowcach ze Straży Biznesowo Wiejskiej czy ITD.
0
A nie szybciej pojechać es-ką i zjechać pierwszym zjazdem zamiast stać 50 minut w korku jak baran czytelniku-baranie?   
0
to powinni zmienić zamiast 7 sekund na 14-20 sekund, ale nie więcej pyzatym mam nadzieje, że "tranzytowcy" już będą jeździć przez S-17
0
Znowu sołtys z tym szalonym fijutkiem będą grozić blokadą eski. To logiczne ze S17 ma priorytet. Światła jeszcze się dostroją, a od stycznia można je wyłączyć bo będzie nowy odcinek to i ruch mniejszy.
0
Tam tylko brakuje jeszcze fury gówna pod mostem. Światła zmieniają się tak szybko, że spokojnie będzie można wieczorem dyskotekę zrobić na węźle (a mamy takie możliwości).
0
Wiecie kto ma najbardziej przej....ne? Mieszkańcy osiedla Botanik, bo stoją 30min. w korkach między 7-9 i między 16-19. Wyjazd z tego osiedla to koszmar, a miasto ma u du..ie i pomoże.
0
Pisałem już o tym. Wystarczyło tymczasowo wykorzystać niewykorzystany na razie zjazd z S17 od strony Lublina. Odbywało by to się tak, że za wiaduktem byłby tymczasowy zjazd z ekspresówki w lewo. Z przeciwka nic nie nadjedzie bo zamknięte - i koło karczmy Bida obok ronda powstałby tymczasowy wjazd na starą 17-stkę. Ale myśłenie tak strasznie boli, że zaiwestowano w światła na kilkanaście tygodni potrzeby. Uprzywilejowano zjazd z ekspresówki, który od potoku zjeżdząjących blokuje rondo. Efekt jest taki, że nawet te 7 sekund zielonego nie czyni nic dobrego gdyż przed rondem czekają na możliwość jechania, bo jakiś spec od upłynniania ruchu zamiast zaprojektować wjazd na ekspesówkę równoległym pasem rozbiegowym wymyślił objazd ronda i wjazd na ekspresówkę jakby od tyłu.
0
Ja wracałem w piątek i stałem jeszcze dalej wyglądało to na ruch wachadłowy. Było tak jak pisze autor 2-3 samochody jak się sprężyły to przejechały. Masakra.   Zastanawiam się jaki orzeł projektował ten zjazd i dlaczego jadąc na Warszawę trzeba robić zawijkę na rondzie a ci zjeżdzający na lublin muszą dojechać do ronda i ustąpić ludziom jadącym na W-wę - zrobiono sztuczny tłok. Nie można było zrobić ronda jak jest w Piaskach przy zjeździe na Zamość.   No niestety ale w obecnej sytuacji trzeba czekać aż oddadzą kolejny odcinek i obciążenie przeniesie się na kolejny zjazd w Dąbrowicy.
0
Jeszcze jeden temat - oznakowanie od strony lublina - jest jeden znak informujacy jak jechać na warszawę.   Ludzie którzy pierwszy raz jadą z lublina na warszawę jeśłi przegapią ten jeden znak niestety przejeżdzają rondo i robią nawijkę nieco dalej lub hamują na rondzie jak się zorientują gdzie jest wjazd.
0
A wystarczyło zamiast budować sygnalizację przy zjeździe postawić tynczasową sygnalizację taką jak przy robotach drogowych- ale NA RONDZIE- bo to przecież ono się korkuje. No cóż wypada czekać, aż za dwa miesiace oddadzą następny odcinek i mieć nadzieję, ze tam tymczasowa organizacja ruchu będzie lepsza
0
Tam tylko brakuje jeszcze fury gówna pod mostem. Światła zmieniają się tak szybko, że spokojnie będzie można wieczorem dyskotekę zrobić na węźle (a mamy takie możliwości).
Widać, że należysz do kategorii powolnych poszukiwaczy zaginionej jedynki. Przejeżdżałem tam kilka razy i najbardziej wku...ający są poszukiwacze zaginionych jednynek, zapala się zielone, a Ci zamiast ruszyć, dopiero zaczynają łapać za drążek zmiany biegów. Ludzie nauczcie się płynnie jeździć, a problemy same się rozwiążą. Albo jak nie potraficie jeździć to nie wsiadajcie za kierownicę, a wsiadacie i psioczycie na wszystkich, a powód jest prosty - to wy nie potraficie jeździć.
0
Trzeba było zrobić niekolizyjny zjazd z S-17, a nie wprowadzać go w drogę do Puław - ale wtedy albo trzeba by przesunąć Bidę, albo zjeżdżający by ją omijali i cały sens budowy tego węzła by zniknął. "Nie, ja jestem uczciwy - wziąłem za 3:0 i będzie 3:0!" - jak mówił klasyk.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: