Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Próbny egzamin gimnazjalny 2011 z przedmiotów humanistycznych z Operonem

Utworzony przez Lilou, 15 grudnia 2010 r. o 13:26
zle mi poszlo , rozprawkę napisałam o Piłsudskim(bo miałam nad głową plakat o nim stąd pomysł) Hiehie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie cała klasa oprócz 3 osób wszyscy napisali o Karolu wojtyle. Moim zdaniem za dużo historii było bo te pierwsze zadania zamknięte były strasznie trudne bo mi pasowało kilka odpowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja o Adamie Małyszu ale brzydko pisze i gorzej będzie z odczytaniem tego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie wszyscy o JP II .;] Gorzej będzie jutro.;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja koleżanka tez pisała o Wojewódzkim, a ja zresztą jak większość o JP2. Ogólnie test był średni niektóre pytania były trudne np. mnie zatkało z tym porównaniem słow Leca i Szymborskiej. Gorzej jutro - matma ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie połowa szkoły napisała rozprawkę o Aleksandrze Kamińskim, niektórzy pisali o gołocie i małyszu:) Mam nadzieję ,że dobrze poszło akurat dzień wcześniej wyuczyłam się powstań
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisałem w rozprawce o Wisławie Szymborskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
test był w miarę ;] u mnie koleżanka napisała o Kościuszce, a kolega o św. Jadwidze xd Pozdo dla wszystkich trzecioklasistów i powodzenia jutro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja i większość osób z mojej klasy, napisałam o Janie Pawle II. Koleżanka napisała o Bednarku ;x Również powodzenia i nie dziękuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie duzo osób pisało o Janie Pawle II. Powodzenia jutro i w piątek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moja szkoła ewidetnie postawiła na Jana Pawła II nam nadzieję, ze będziemy zadowoleni z wyboru:] pozdro dla trzecio klasistow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja napisałam o Annie Dymnej na poczatku chciałam pisac o Tadeuszo Kościuszko haha bo nie przeczytałam dokąłdnie ale na szczęscie doczytałam ;d test był beznadziejny jak każdy inny nienawidze tych testow;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
test sam w sobie nie sprawiał mi jakiś nadzwyczajnych trudności , a na rozprawkę wzięłam sobie Piłsudskiego ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan Pawel 2 mogl byc ;] ja to odwalilam ale nie powiem co haha xd jutro bedzie porazka.. xd masakra! zobaczymy co to bedzie. na szczescie to probny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wie moze ktoś co będzie na jutrzejszym? pomocy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pisałam o Lechu Kaczynskim , a z kolei mój kolega napisał o Jarosławie, że zginął śmiercią tragiczną dnia 10kwietnia 2010r ... był też bednarek, lady gaga i szymon majewski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja dzisiaj pisalem z anglika powiecie jaki byl temat rozprawki w humanistycznym tescie? proszę!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem czym może sobie zasłużyć na pamięć Wojewódzki... ja pisałam o Janie Pawle II
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli ktoś wie co będzie na jutrzejszym proszę o wiadomość : hoop_michal@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogła być w rozprawce i doda, aby ją tylko dobrze uargumentować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...