Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Próbny egzamin gimnazjalny 2012/2013: Matematyka. Gdzie odpowiedzi i arkusze?

Utworzony przez Kaśka, 14 listopada 2012 r. o 12:06
dajcie wreszcie te arkusze i odpowiedz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadania były tak trudne .... kto wymyslił tak bez nadziejne zadania ?? PORAŻKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ODOPWIEDZI DAJCIE !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekam na odpowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekam na odpowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście zadania z przedmiotów przyrodniczych były strasznie trudne. czekam na odpowiedzi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Test z przyrodniczych był banalny, wystarczyło przeczytać tekst, bo zadania odnosiły się do tekstów bądź ilustracji gorzej z matematyką, bo tam były oceniane bardziej umiejętności a nie logiczne myślenie, chociaż było dużo zadań prawda/fałsz, co mnie doprowadzało do szału
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubie Ścisłe.,a ten egzamin był poraszką !!!!!! Jak tak można ?...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyroda była okropna ;/ Matematyka zaś prościutka. Gdzie można znaleźć te odpowiedzi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z przyrody to nie które zadania były trudne, ale nie które peoste. Z matematyki przynanajmniej dla mnie zadania zamknięte bardzo łatwe ale to ostatnie to u mnie porażka. Zrobił je ktoś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobił zrobił 8 cm wynik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matematyka nie była zła, nad tym zadaniem z kostką męczyłam się 30 minut, ale wkońcu przypomniała mi się zasada podzielności przez 9, i wyszło mi 1,2 ;d a ostatnie próbowałam zrobić, ale ni ch*ja, nic xd + z fizyki nie miałam jeszcze o soczewkach, super xd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jak u mnie. Ponad 1/4 nie mieliśmy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
otrzymałem 19 / 29 EXTRA !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arkusz + Odpowiedzi do testu gimnazjalnego z Matematyki: http://hostujmy.pl/download/2501/WMzMWR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiedzi do wszystkich egzaminów z dnia dzisiejszego! Odpowiedzi biologia, chemia, geografia, fizyka, matematyka http://tnij.org/odpowiedzi_24_04_2013
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...