Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Próbny egzamin gimnazjalny. Matematyka - odpowiedzi, arkusze

Utworzony przez Ola\m/, 14 listopada 2012 r. o 15:09
Z przedmiotów przyrodniczych popełniłam błąd w 10 zadaniach. Byłoby mniej gdyby nie to,że w kilku zadaniach trzeba bylo kilka 2 razy wybrac prawde albo falsz, a tam generalnie popełniałam po jednym błedzie. Z matematyki źle zaznaczyłam 5 zadań, oczywiście j.w jedno miałam dobrze,jedno źle, ale oczywiście zadanie jets nieprawdlowo zaznaczone. Jesli chodzi o zadania otwarte to w zadnym nie mam poprawneog wyniku, mam jednak nadzieje,ze dostane kilka punktów za metodę i jakies obliczenia. Pozdrawiam ps.Z historii pomylilam 5 zadan, z polskiego 2 i mysle,ze rozprawka jest napisana w miare dobrze. Licze na maxa z angielskiego i podstawy i rozszerzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zadaniu 22. jest błąd- Liczba powinna byc podzielna przez 9 i być PARZYSTA, wiec Paweł nie mógł wyrzucić kolejno 1 i 2 bo wtedy suma tych wszystkich liczb bylaby równa 9.. a 9 nie jest parzyste. pozdro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W zadaniu 22. jest błąd- Liczba powinna byc podzielna przez 9 i być PARZYSTA, wiec Paweł nie mógł wyrzucić kolejno 1 i 2 bo wtedy suma tych wszystkich liczb bylaby równa 9.. a 9 nie jest parzyste." człowieku, gdzie masz mózg? suma liczb nie świadczy o parzystości liczby, ale o podzielności przez 9. kiedy chcemy sprawdzić parzystość liczb, patrzymy czy ostatnia jest parzysta. czyli odpowiedzi 1,2 i 6,6 jak najbardziej pasują. 1,2 (1+3+2+1+2=9, parzysta oraz podzielna przez 9) 6,6 (1+3+2+6+6=18, parzysta oraz podzielna przez 9)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla tych co mają problem z geometrią, a posiadają telefon z Androidem polecam NaN Geometry Solver (darmowy ).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...