Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Myślę, że najwyższy czas przestawić sie na produkcję rolna, która nie przyczynia się to smiercionośnego żniwa w Polsce. Palenie tytoniu wg obliczeń WHO zabija w Polsce 70 tys. palaczy rocznie! Dodatkowo z powodu wdychania dymu tytoniowego ginie 8 tys. niepalących. Państwo Polskie powinno pomóc rolnikom przekształcić produkcję - na to powinny znaleść się pieniądze. Obecnie to jest jakies kuriozum by dopłacać do produkcji tytoniu, który zabija ludzi i powoduje kosztochłonne choroby!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czeka ich przebranżowienie, ale ta gleba nie nadaje się do niczego innego niż do utworzenia nowego cmentarzyska! Czemu producenci tytoniu nie mogą równolegle prowadzić zakładów pogrzebowych dla wszystkich ofiar produktów jakie wytwarzają? Państwo nie powinno interesować się plantatorami, lepiej by w końcu zadbało o nasze zdrowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zbulwersowana i kategorycznie protestuję przeciwko dopłatą do tytoniu. Skończmy raz na zawsze z tymi podchodami tytoniowców którzy chcą okraść nasz skąpy budżet państwowy i wykiwać producentów zdrowej żywności. Tytoniarze chcą skłócić rolników zabierając im fundusze przeznaczone na dopłaty. Jeżeli tytoń jest produktem spożywczym to proszę również do tych produktów zaliczyć marichuanę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani producenci tytoniu! Jest tyle innych roślin do uprawy,dlaczego tytoń?Można lawendę, tymianek , rumianek,majeranek, słonecznik, rzepak,len ,sałatę ,rzodkiewkę.......wierzba też się pali.Czy chcecie by Wasze dzieci i wnuki paliły? Umierały na raka płuc?krtani? Czy moglibyście uprawiać MARYCHE? Handlować narkotykami? Tytoń nawet z dopłatami nie będzie opłacalny bo: palenie jest niemodne,nie jest sexy ani kul to wstyd POZDRAWIAM Anna Węgrzyn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anuśka bya palaczka napisał:
Kochani producenci tytoniu! Jest tyle innych roślin do uprawy,dlaczego tytoń?Można lawendę, tymianek , rumianek,majeranek, słonecznik, rzepak,len ,sałatę ,rzodkiewkę.......wierzba też się pali.Czy chcecie by Wasze dzieci i wnuki paliły? Umierały na raka płuc?krtani? Czy moglibyście uprawiać MARYCHE? Handlować narkotykami? Tytoń nawet z dopłatami nie będzie opłacalny bo: palenie jest niemodne,nie jest sexy ani kul to wstyd POZDRAWIAM Anna Węgrzyn
ciekaw jestem co ty glebio produkujesz mysle ze siedzisz 8 h na du*** nic nie robisz krecisz sie i udajesz ze pracujesz przy okazji lizesz szefowi d... ja produkuje jak mam ochote to pale mam ochote to pije mam ochote to jem mam ochote to rucham nikt mnie nie zmusza jesli zachoruje lub umre nimam do nikogo pretensji moja sprawa nie uwarzam ze rolnik ktury ma wisnie jablka czy mariyhe wszystko jest dla ludzi i powinni za swoja prace i koszty dostac odpowiednie pieniadze nigdzie nie bylas i tyle wiesz jesli twoja kolerzanka ma powodzenie to tez sie robi szkoda ze na ciebie nikt spojrzec nichce.uwarzaj na to co jesz i co pijesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...