Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Profesjonalny montaż okien to połowa sukcesu

Utworzony przez ostatnio montowalem okna, 20 października 2008 r. o 10:13 Powrót do artykułu
Ostatnio montowalem okna w domu. Zdecydowalem sie na firme Ortis. Mialem dluga przeprawe z firmami... nie wpominam tego najlepiej. Odnosnie ortisu - mam okna szesciokomorowe w cenie pieciokomorowych i w sumie chyba nawte wyszlo mi taniej. jakby ktos szukal okien - 513-287-029 - przyjemna bardzo osoba i o rabaty smialo pytac;] jak narazie wszystko sie otwiera i zamyka bez problemow;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a po czym poznałes że to sa 6-cio komorowe okna ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA OSTATNIO WSTAWIAŁAM OKNA I DRZWI W DOMKU JEDNORODZINNYM, WSTAWIAŁA MI TO FIRMA EURO DOOR NA LOTNICZEJ, I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA. ZROBILI TO SZYBKO , JAK SIĘ UMÓWIŁAM TAK BYŁO WYKONANE , BEZ PROBLEMU. WIĘCEJ TAKICH FIRM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...