Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Profesor Jedynak z UMCS odpowie za "żydówę"?

Utworzony przez Maniek, 19 października 2010 o 12:07
Czy słowo Żydówka jest słowem powszechnie uznawanym za obelżywe ? Pytam się ! Może mi ktoś wyjaśni bo ja po wieczorówce nie wiem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie chodzi o słowo "Żydówka", a "żydówa"! I o kontekst obelgi, gdyz pani profesor nazwala tak Polkę, panią doktor wykładającą judaistykę... to zasadnicza różnica. I sądzę, iż stwierdzenie "jak można uczyć kultury żydowskiej w Polsce" bylo, delikatnie, najdelikatniej mowiąc, nie na miejscu...
0
Maniek napisał:
Czy słowo Żydówka jest słowem powszechnie uznawanym za obelżywe ? Pytam się ! Może mi ktoś wyjaśni bo ja po wieczorówce nie wiem.
Spieprzaj dziadu !
0
ALE MI AFERA ŚMIECHU WARTE
0
gdybyśmy my, Polacy .. za każde, pod naszym adresem wypowiedziane "polaczku", robili afery i na cały świat krzyczeli aj-waj, a gazety o tym pisać chciały, ... to na nic innego już by nie było miejsca ... Zadziwiające, jak to różnymi miarkami zachowania różnych nacji się mierzy ..
0
Niech chamy wiedzą jak się PANY bawią !
0
do ja_polaczek Po pierwsze to nie sama pokrzywdzona ale studenci poczuli się urażeni i to oni złożyli skargę. Po drugie to czy widzisz tą całą sytuację? Pani Profesor, elita narodu jak by nie było, na uczelni wyższej, kieruje do swojej "koleżanki" i współpracownika, w obecności studentów "takie" słowa. Ja bym tylko teraz proponował sprawdzić odpowiednim urzędnikom na jaka chorobę zapadła ta pani, bo mnie to zastanawia że zawsze jak jest jakaś afera to główne postacie lądują nagle na L4.
0
Ta pani profesor -elita narodu-dobre sobie...Po prostu pani nie zapanowała nad swoimi emocjami, ale czy powinno się robić z tego faktu wielkie halo...?
0
Smutne skutki indoktrynacji kościelnej (czyt. katolickiej) Studentom gratulujemy...
0
Gratuluję UMCSowi studentów... - Donosik do władz?! Gratuluję pani doktor... wchodzenia w cudze zajęcia i impertynencji w stosunku do profesora. I to publicznie, w OBECNOŚCI STUDENTÓW (którzy jak wyżej). Bo uczą się obyczajów uniwersyteckich od swojej pani doktor. Gratuluję wreszcie pani profesor. Zapewne osoba starej daty, czyli znająca obyczaj. Nowomodny obyczaj wytrącił ją zapewne mocno z równowagi, bo NIE ZAWSZE HARMONOGRAM ZAJĘĆ DECYDUJE O PRZEBIEGU DYSKUSJI NAUKOWEJ. Nie zawsze godzina jest najważniejsza. A i doktorat młodej, w dodatku źle wychowanej osoby trudno porównać z dorobkiem profesorskim. Ale nie należało dać się sprowokować, jeśli oczywiście zajście miało taki przebieg, jak w donosie studenckim, w co wątpię.
0
Zydostwo sie panoszy na wszedzie,absolutnie wszedzie w Polsce.Zagniezdzili sie jak robactwo w ogrodzie,ponosisz kamien jeden ,drugi a tu stonogi,glizdy itd.Ci studenci" ,ktorzy zlozyli donos na prof.Jedynak to z pewnoscia zydzi i polskie dupolizy chcace sie przypodobac judaistce.Donosicielstwo to typowa cecha wszystkich zydow.Podjudzac,obmawiac,robic zadymy,oczerniac,arogancja, to typowe zachowania charakterystyczne dla tej przekletej mniejszosci narodowej na calym swiecie.
0
W jakim kraju żyjemy? Kto w tym kraju rządzi i ma decydujące zdanie w wyrażaniu opinii? Jak widać Polaczki mają siedzieć cicho jak myszy pod miotłą i przymilać się Żydom.
0
co do wypowiadajacych sie w postach wyzej... to wam sie konkretnie poprzewracało w głowach. Czy do nauczania np. germanistyki trzeba byc niemcem ? albo do nauczania o kulturze japonskiej .. 'zołtkiem' tzn japonczykiem ( chociaz pewnie byscie tego 'dowcipu' nie zrozumieli ). Ja jako polak, nawet znawca wielu kultur , czyłbym sie obrazony jakby ktos mnie nazwał ... "szwabem" czy wlasnie "żydówka". A wy sie oburzacie ze to propaganda judaizmu w kraju i że niby żydzi u nas rządza. GÓ/no pradwa. Wy wlasnie jestescie początkiem wszelakich problemów, wy waszym 'wschodnim zasciankowym' podejsciem do sprawy. Ja jestem katolikiem, chodze do kosciola i wlasnie dla tedo idąc z nauką Chrystusa nie obrażam ludzi. Takie zachowanie jak Pani profesor ( choc dla mnie to powinna skonczyc na mgr ) nie przystoi polakowi. Jak uwazacie.. jak zachowalisbysmy sie jakby jakis nauczyciel np. we Francji... nazwal nauczyciela (nawet nie polinistyki ... tylko kultury słowianskiej lub wschodnioeuropejskiej) polaczkiem ? albo Biednym Polusem ? Bylibyscie zadowoleni? Tępaki. Tyle mam wam do powiedzenia. Trzeba sie trzymac swojej narodowosci, ale nie obrazac innych.
0
PORAŻKA dla specjalności jak i dla UMCS nie dość, że stoją w rankingach na samym końcu, to jeszcze pozwalają sobie na taka reklamę. W życiu bym po czymś takim nie studiował judaistyki na UMCS
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: