Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Program Figurskiego i Wojewódzkiego zdjęty z anteny Eski Rock

Utworzony przez luk@s, 25 czerwca 2012 o 20:39
Szkoda,że już nie będą go emitować lubiłem ich słuchaś zawsze miałem ubaw z tego z ich wypowiedzi
Zaloguj się, aby oddać głos
0
najwyższa pora ...
0
Nareszcie!!! Tylko z czego luk@s będzie ubaw miał...
0
Wróc, wrócą - ze wzmocnioną siłą dzięki wzrostowi popularności będą kontynować wspieranie nocnej zmiany w utrzymaniu władzy.
0
naprawe szkoda tej kupy bałwanów! ...moze powinni teraz zaśpiewać hymn Polski? (dla mnie to jest banda cwaniaczków i baranków, a jeśli chodzi o satyre to w tym temacie może się wypowiedziec np. Smoleń lub twórca Ferdynanda Kiepskiego, a nie jakiś WF...).
0
Dobrze tak żydowskiej ku*wie
0
Jak ktos sis nie boi w tym Kraju powiedziec prawdy i pokazac jaka padaka jest naokolo to od razu wrog nr 1, dlugo tu jeszcze nie bedzie dobrze z takim mysleniem, otworzcie oczy i zyjcie a nie wegetujecie pod dyktando Kaczynskiego i Rydzyka Poczekam az chlopaki wroca i znowu wezma sie za ten kur...dolek
0
tez na to licze, ktoś musi pokazać co się dzieje wokół, a że wiekszość jest jaka jest a widać po komentarzach to tylko terapia wstrząsowa jak WF może otworzyć oczy
0
EskaRoc nie ma sieczki:) napisał:
tez na to licze, ktoś musi pokazać co się dzieje wokół, a że wiekszość jest jaka jest a widać po komentarzach to tylko terapia wstrząsowa jak WF może otworzyć oczy
Tylko tępaki słuchają Eski i tych deb***ów!
0
Jaca napisał:
Tylko tępaki słuchają Eski i tych deb***ów!
Dobrze, że ty nie jesteś tępakiem, a nawet nie umiesz odmieniać przez przypadki...
0
[*]
0
Panie pobłogosaw Ukrainki, dzięki nim nie będzie tych dwóch cweli na antenie. eskarock dobra stacja pozbyła się największego g.ó.wna jakie nosi nasza ziemia- infantylne żarty bawiły chyba tylko deb***i i dzieci. pozdrawiam osoby, które podjęły decyzje o zdjęciu tej "audycji"
0
I jak sie cwelu wyrazasz do swojego boga? cwel gówno, deb***e? Jestes Pisowskim deb***em sluchajacym radia maryja, tepak na poziomie lopaty i zawodowki, Siedzisz i walisz gruche no bo co w zyicu umiesz robic ? Tacy ludzie sluchajacy eskirock to ujma na radiofonii. Powinienes sie sam powiescic lub zakopac
0
Czy sa jacyś administratorzy tego forum, czy można wypisywać co sie tylko chce?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: